Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meghasad. A szívem. Én ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghasad. A szívem. Én ezt már nem bírom. Mit tegyek és miért van ez?

Figyelt kérdés
Én annyi lányt fel tudtam szedni, annyi lánnyal elvoltam frankón, annyival megtörtént már ez-az, és annyin, nagyon könnyen átléptem... De most itt van ez... Ez a lány, és én meghalok. Én annyira sok lányt szerettem, de nem tudok továbblépni... Elutasít már annyiszor, de nem tudok, én még így soha nem szerettem. Nincs már büszkeségem, nincs már becsületem, nincs semmi, teljesen összedőltem, és tovább tipor, nem tudok mit tenni... Hogy értessem meg Vele, hogy maradjon velem? Hogy nem a szerelmét akarom, csak ŐT. Hogy lássam, hogy halljam, hogy érezzem a jelenlétét? Hogy tegyem ezt?
2009. dec. 21. 22:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Engedd el mielott megutal.
2009. dec. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
52%
de aranyos vagy :)
2009. dec. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hát barátom ezt nevezik reménytelen szerelemnek, vagyis ez egy korcs változata. Mert azt írtad, hogy nem a szerelmét akarod hanem őt, akkor csak nagyon ragaszkodsz hozzá. Ha nem akar veled lenni akkor muszály tovább lépni akármiylen nehéz is legyen. Vagy egy elég furcsa megoldása az lenne a dolognak, ha csak barátok lennétek.
2009. dec. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Csak az a legrosszabb az egészben... Hogy majdnem minden történt közöttünk, aminek kell. Nagyon gyorsan. Első pár napban. Aztán hamar véget ért...
2009. dec. 21. 22:57
 5/14 A kérdező kommentje:

22:53

miért vagyok az??

2009. dec. 21. 23:08
 6/14 anonim ***** válasza:
Megértelek cimbi, én is így vagyok/voltam egy csajjal, csak én nem is voltam vele, mert egy másik csávó lenyúlta, de már lesz@rom tovább kell lépni, nehéz, de kell, muszáj.
2009. dec. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Hűű... aszittem az ilyen pasik akik már "sok lányt szerettek" nem is tudnak IGAZÁN szeretni.

De ezek szerint tévedtem :).

Aranyos volt amit írtál.

És sajnálom hogy ez van, tényleg együtt tudok érezni.

De...

Nem lehet erőltetni. Ne légy vele erőszakos ne zaklasd állandóan a szerelmeddel. Inkább kicsit kerülj távol tőle. (Így talán rájön h hiányzol neki... de az a legrosszabb ha "mindig ott vagy"...) Nekem volt olyan pasi aki "megfojtott" a szeretetével, nagyon csúnya szakítás lett a végén. És rájöttem hogy igazából nem is voltam belé szerelmes.


Azonban volt egy hatalmas reménytelen szerelem is. Megláttam és elvesztem. És szerintem ez kölcsönös volt... De hát, ő már foglalt volt...

Évekig nem tudtam elfelejteni néha eszembe jutott és bőgtem :$:$.

Az idő azért segített persze.

De egyvalami tud igazán segíteni.... egy IGAZI másik szerelem, ami viszonzásra lel :) én most itt tartok és már minden mást jót/rosszat elfelejtettem.

Neked is hasonlót kívánok!

2009. dec. 22. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Elobb-utobb sokakat utoler a vesz...

Ne fojtsd meg, es probalj meg tullepni (igen, tudom mennyire nehez). Meg talan az elejen nem kellett volna ennyire sietni, akkor hosszabban kitartott volna...

2009. dec. 22. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
De én mindig ilyen sietős vagyok, gyors lerohanás, gyors dolgok, és utána szépen tartós lesz. Ez volt ezzel a lánnyal is, megértett, megértettük egymást, és hopp... el akart menni, és el is ment, próbáltam visszaszerezni (hónapokon keresztül), semmi. Most már azzal is megelégednék, ha csak beszélnénk, ha csak látnám, hallanám, néha engedékeny, néha viszont úgy eltol, hogy aznap tuti nem alszok este, mert nem bírok.
2009. dec. 22. 09:51
 10/14 anonim ***** válasza:
Sz@rügy. Ez a legrosszabb érzés a világon. Próbálj valahogy túllépni rajta. Talán ha hagyod elmenni még visszajöhet...
2009. dec. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!