Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meghasad. A szívem. Én ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghasad. A szívem. Én ezt már nem bírom. Mit tegyek és miért van ez?

Figyelt kérdés
Én annyi lányt fel tudtam szedni, annyi lánnyal elvoltam frankón, annyival megtörtént már ez-az, és annyin, nagyon könnyen átléptem... De most itt van ez... Ez a lány, és én meghalok. Én annyira sok lányt szerettem, de nem tudok továbblépni... Elutasít már annyiszor, de nem tudok, én még így soha nem szerettem. Nincs már büszkeségem, nincs már becsületem, nincs semmi, teljesen összedőltem, és tovább tipor, nem tudok mit tenni... Hogy értessem meg Vele, hogy maradjon velem? Hogy nem a szerelmét akarom, csak ŐT. Hogy lássam, hogy halljam, hogy érezzem a jelenlétét? Hogy tegyem ezt?
2009. dec. 21. 22:48
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Kétlem. Eddig egy lány jött vissza. De aztán rá 1 hónapra másik f*szija volt.
2009. dec. 23. 13:20
 12/14 anonim ***** válasza:

Sajnalom testver:)

En is voltam ilyen helyzetbe:S

Beleszerettem a csajba es nem tudtam elfelejteni:)

Kellet 2 ev h elfelejtsem, eleg hosszu ido de most mar csak nem hianyzik annyira:)

2009. dec. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Eszembe jutott a volt barátnőm. Egy éve jártunk. Azóta nem is beszéltünk egymással úgy összevesztünk. Sz@r érzés. Remélem jön majd egy új.
2009. dec. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Jujj, de aranyos vagy! :) Becsüllek érte. A legtöbb pasinak fogalma sincs h miről hadoválhatsz. Bárcsak ők is ilyenek lennének!
2010. márc. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!