Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiábrándító, ha egy lány cigizik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiábrándító, ha egy lány cigizik?

Figyelt kérdés
Naponta, kétnaponta 1-2 szál.
2014. ápr. 17. 14:39
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
mi ezen a kiábrándító? én is szerelmes vagyok egy lányba aki cigizik de nem tud érdekelni egyszerűen..
2014. ápr. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
1-2 szál? juhuhu, de örülnék, ha a bnőm ennyit szívna... Olyan szegénykém, mint egy dohánygyár, még szerencse, hogy egy héten csak egyszer látogat meg :D Én szeretem és elfogadom így, ahogy van. Mondjuk nógatom, hogy legalább a piálást hagyja abba, a cigiről tudom, hogy nem fog lemondani. :( A kérdésre válaszolva pedig, ez is egy kompromisszum, de egyértelműen kiábrándító a dohányzás. 36/F
2014. ápr. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Igen az!


Nem kezdenék ilyen lánnyal! Kb az első 3 szempont között van, amivel egy ismerkedés alapján kíváncsi vagyok.


Pl ha a randin előveszi a cigit és rágyújt, akkor nem lesz 2. randi illetve ha tudom, hogy dohányzik, akkor első randi se lesz.

2014. ápr. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Nő vagyok, néha elszívok 1-2 szálat társaságban, de engem pl. heavy smoker pasi zavar. Rossz ízű a csókja. :/
2014. ápr. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Én nem kezdek cigis lányokkal, ha nem hajlandóak a kedvemért leszokni róla.
2014. ápr. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

ha ilyen partydohányos, h megkínálják őt cigivel, s elszívja az nálam oké,


-aki viszont heti 1-2 dobozzal elspattint, az nem kellene tartós kapcsolatra

2014. ápr. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Dohányzó lányként írom, hogy csak a szintén dohányzó pasikat nem zavarja. A nemdohányosokat igen, a legtöbben össze se jönnének cigissel.
2014. ápr. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Utolsónál a pont.
2014. ápr. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!