Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire kiábrándító egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire kiábrándító egy lány edzés közben?

Figyelt kérdés

Most nem azokra a barbilányokra gondolok, akik még edzeni is márkás, csillivilli göncökben szoktak, masterpiece sminkben, hanem akik tényleg rendesen a belüket kihajtva mozognak, leizzad az egész testük, csapzott hajjal, egy egyszerű sportolós ruházatban.

Ez mennyire kiábrándító látvány?


2012. szept. 26. 15:13
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Ez nem kiábrándító, inkább izgató. :)
2012. szept. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyáltalán nem kiábrándító.Ez valóban izgató :D
2012. szept. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Nem hiszem, hogy kiábrándító lenne.

Ott van az egyébként teljesen átlagos külsejű barátnőm. Csatakosra izzadva, egy sima, semmit sem mutató pólóban és nadrágban, futás közben figyelt fel egy pasas, akinek ráadásul kifejezetten egy csillivilli cuccokban járó barbilány volt a párja.

2012. szept. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Kiábrándító?! Inkább elképesztően izgató:)
2012. szept. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Én például kungfun edzek együtt egy csajjal.Szerintem nagyon szexi,ahogy kipirul az arca,leizzad,kibomlik a haja,stb..sztem is izgató.
2012. szept. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Diavolino44 ***** válasza:
50%

Sztem nem izgato, de altalaban mindig en vagyok az ellenvelemeny....

De amugy meg kit erdekel amikor a sportolok hogyan nezek ki. Az arrol szol, h kidolgozom a belem, mert jo erzessel tolt el, nem fogok kozbe csajozni max utana.

2012. szept. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%
Látom valami antisportoló mindenkit lepontoz..
2012. szept. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mitől lenne kiábrándító?

Te kiábrándító vagy, ha 30 kilométert letekersz bicajjal?


Tudod mi a kiábrándító? A saját rókájában fetrengő lány a disco mellékhelyiségében...

2012. szept. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szerintem is bejön a fiúknak (lány vagyok), ugyanis az edzötársaim feltünöen jobban megnéznek minket, edzöcuccban (nem "csilivili", de nem tesióra szintü minöségü), mint normális ruhában pedig edzésen/versenyen ugye se smink, se rendes haj :)

de szerintem még ha nem is jön be valakinek, nem fog ezért dobni.

2012. szept. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!