Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátság extrákkal kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal kapcsolat után?

Figyelt kérdés

Volt barátommal mielőtt összejöttünk 3 évig legjobb barátok voltunk,amióta ismerjük egymást azóta vonzódunk egymáshoz.

A kapcsolat nem jött össze,ezért szakítottunk.Azóta nem beszéltünk egy szót se.(Lassan 1 hónapja). 2 hónapot jártunk összvissz,így nem mondható,hogy olyan nagy kapcsolat lett volna,csak valami hirtelen fellángolás.

Így szerintem esélyes,hogy pár hónap és újra jóba leszünk,ha mindketten elfelejtjük ezt az egészet..

Amíg együtt voltunk mondta,hogy az volt a célja csajok terén,hogy velem szexelhessen,és így,hogy együtt vagyunk,ezt majd kipipálhatja,meg tudja,hogy ha nem most,akkor később úgyis meglettem volna neki.Na de,erre nem került sor a kapcsolatunk alatt..

Tehát szerintetek mondjuk,ha 1-2 év múlva ismét legjobb barátok leszünk,akkor szerintetek előfordulhat a barátság extrákkal dolog?

17L


2014. ápr. 17. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondjam vagy mutasam ?
2014. ápr. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Te jó isten jó bonyolult vagy :D Miért nem keresel 1 normális fiút akivel össze jössz és lenne 1 normális kapcsolatod? és szerintem vele bármikor tudnál enyelegni :)
2014. ápr. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Persze,tudom :) Van is,akivel most alakul valami,de akkor is úgy érzem,hogy azt a srácot muszáj megszereznem pár év múlva..:D Már vagy 4 éve vagyunk húzom-vonom kapcsolatban egymással,és ennek egyszer muszáj lesz kiteljesednie :D
2014. ápr. 17. 22:28
 4/5 CptTomato ***** válasza:
100%
Szerintem a barátság extrákkal úgy működik ha megismersz valakit és rájössz hogy nem hozzád való viszont vonzódsz hozzá testileg.... akkor van értelme máskülönben szerintem csak bonyodalmat okoz.... akár baráttal akár exel....legalábbis én ezt tapasztaltam..
2014. ápr. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én szótáramban ez az úgynevezett barátság extrákkal dolog azt jelenti,hogy adott két ember,akik közül az egyik félnek csak a másik teste kell.Magyarul szexre használja,vagy használják egymást.Közben meg valaki mindig többet érez kicsit.Divatos elnevezése ez egy szexkapcsolatnak,de azok után,amit leírtál,én nem javaslom,hogy belemenj.Hogy miért,arra te is rájöhettél volna már a két hónap alatt,mikor a haverod tette a hülye megjegyzéseit.Szóval szerintem felejtős,de te tudod.
2014. ápr. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!