Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15-20 éves lányok! Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15-20 éves lányok! Szerintetek még gáz a felsőtestem, vagy már elmegy?

Figyelt kérdés

Írd le a korodat, és hogy hol laksz, és küldöm a képet. 17 éves srác vagyok, elég hájas voltam, semmi izom nem volt rajtam. Elkezdtem aktívan úszni, előtte fogyóztam, kb fél év alatt elég sokat változtam. Előre leszögezném, nem azt várom, hogy olyanokat mondjatok, hogy milyen jó testem van, meg minden, mert egyáltalán nem igaz, van még rajtam háj, és nincs még rajtam elég izom, tisztában vagyok ezzel, engem csak a véleményetek érdekel, hogy elfogadható-e, mert tavaly pl a strandra nem mertem kimenni. Úgyhogy kőkemény őszinte válaszokat várnék.:D

17f



2014. ápr. 17. 22:49
1 2
 11/18 anonim válasza:
Mellre gyurj ra meg egy kicsit esetleg vall. A hasaddal semmi gond nincs. Nyugodtan mehetsz a strandra ;) :Ddd
2014. ápr. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
szerintem tök jó alakod van,idén mehetsz már nyugodtan a strandra.:) remélem,hogy egy fél év alatt nekem is menni fog ez a változás.:)
2014. ápr. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Az én őszinte válaszom az, hogy nyugodtan menj csak strandra!! Nem az izom számít, hanem az, hogy a felsőtestednek szép formája van és a sport a te korodban igen sokat formál majd még rajta. (testépítéssel foglalkozom 33nő)
2014. ápr. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, dobtatok az önbizalmamon, de még rengeteget kell izmosodnom szerintem. Jöhetnek még válaszok, őszintén, és tippek, hogy az úszás mellé milyen gyakorlatokat csináljak.:)
2014. ápr. 17. 23:28
 15/18 anonim válasza:
17/F jöhet a kép!
2014. ápr. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ez alapnak igy ebben a korban jo, de messze nem eleg! Sok sajat testsulyos edzes kell es azzal mar osszehozhatsz egy jo alakot.
2014. ápr. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Miért kéne pont saját testsúlyos?

Ha sportol és rendesen eszik akkor jól fog kinézni.

Sportolni meg amit akar..

2014. ápr. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

juj mutaaaa

15/L dunabogdány :)

2014. ápr. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!