Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/férfiak! Egy apró és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak! Egy apró és formátlan mellű, egyébként duci nő, vagy ugyan ez a husi inkább műmellekkel?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 18. 18:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
54%
Ha duci és husi=dagadt akkor egyik se.
2014. ápr. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
Egyik se. Nagy ívben elkerülöm a dagi lányokat.
2014. ápr. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Az első. Nyilván.
2014. ápr. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Élek egyedül tovább...
2014. ápr. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:

A jelenlegi férfitársadalom szerint a mellimplantra gyűjtött pénzed zsírleszívásra költsd.


Szerintem akkor inkább az első.

18/L

2014. ápr. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
[link] olyan, mint az első, picikét keskenyebb derékkal, de nem ennyire lapos hassal,és természetesen aprócska mellekkel.
2014. ápr. 18. 18:31
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Az első nő a képen se nem duci, se nem husi.
2014. ápr. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 PearlDiver ***** válasza:

Ne műmellet csináltass, hanem élj egészségesen, mozogj sokat, és sokkal jobban fogod érezni magad. Olcsóbb is.

24F

2014. ápr. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
hát nem tudom. ide gyakorira ennél sokkal nőiesebb, arányosabb és vékonyabb lányok teszik fel a képeiket, és agyonra le vannak hordva mindig, h ez már átlagon aluli. szóval ez az alak, és az enyém is már siralmasnak számít, ahogy leveszem. edzeni nyártól fogok, most csak picit tornázgatok itthon, de csak kb mutatóba, mert most a vizsgáktól tényleg nincs időm semmire. csak tanulok meg tanulok, nem is megyek sehová. de utána mindenképpen szeretnék javítani egy kicsit a dolgokon, bár nem tudom, hogy fog-e sikerülni, mert a hasamon eléggé meg van nyúlva a bőr. bár nem tudom, h mitől, mert még nem szültem.
2014. ápr. 18. 18:45
 10/16 A kérdező kommentje:
egészségesen élek, nem eszem fehér lisztet, sőt gluténmentesen táplálkozom, amennyire csak tőlem telik próbálok kerülni a cukrot, laktózt sem fogyasztok és vöröshúst sem. betegség miatt amúgy, de nem is bánom.
2014. ápr. 18. 18:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!