Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális fiú/férfi jár platina...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális fiú/férfi jár platina szőke hajú nővel?

Figyelt kérdés

Vagy csak szerintem igénytelenek az ilyen nők?

(Nem a szőkék ellen irányul a kérdésem.)



2014. ápr. 19. 10:44
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
Igen jár, mert van akinek jól áll és van akinek alapból olyan. Nyilván, ha ízléstelen stílussal is társul, az más kérdés.
2014. ápr. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 A kérdező kommentje:
Értem én, de az már nem túl kihívó? Egy barna hajú nő, akkor is szebb.
2014. ápr. 19. 10:48
 3/57 anonim ***** válasza:

Miért is lenne igénytelen egy szőke hajú nő?

Az igénytelensègnek semmi köze a hajszìnhez, kérdésed ezáltal enyhén sértő. Szőke vagyok de messze áll tőlem mindennemű igênytelenség az élet bármely területèn, beleértve a szexet is....

2014. ápr. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 A kérdező kommentje:
Platina szőke és szőke között van különbség.
2014. ápr. 19. 10:49
 5/57 anonim ***** válasza:
Ki a normális?
2014. ápr. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 A kérdező kommentje:
Most őszintén, tényleg sértő a kérdésem?
2014. ápr. 19. 10:54
 7/57 anonim ***** válasza:
És áruld már el, hogy az 2-3 árnyalatbeli különbség miért olyan meghatározó? Ha valaki világosszőke akkor szép és igényes, ha platina akkor kevésbé szép és igénytelen???? Logikátlan a felfogásod, ha neked a barnak tetszenek, akkor örülj neki, de tartsd tiszteletben a szőkèket mert ők semmivel nem rosszabbak tőlük.... #2
2014. ápr. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
A festett haj hátrány nálam, akár platinaszőke, akár más színű, de azért nem kizáró ok.
2014. ápr. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
20%

Én simán járnék vele,csak legyen kirívó én pont ezt várom el,p_csaszoknya,csöcsös felső,kiengedett nagy haj,fitneszes alak,nőiessség sugározzon róla,ennyi bőven elég.

Lehet felszínes vagyok,de ez van.Nekem a nő csak szórakozás,persze ő is érezze magát jól velem.

Többre nincsen idő.

2014. ápr. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 A kérdező kommentje:
Utolsó, nagyon szimpatikus vagy! Na jó, nem...
2014. ápr. 19. 11:01
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!