Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális fiú/férfi jár platina...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális fiú/férfi jár platina szőke hajú nővel?

Figyelt kérdés

Vagy csak szerintem igénytelenek az ilyen nők?

(Nem a szőkék ellen irányul a kérdésem.)



2014. ápr. 19. 10:44
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
65%

Kérdező ez az ki mit ért el az életbe ezt ne írd inkább mert én is elkezdhetem,hogy miket értem el,én ,,mérnök" vagyok,de mellette egy kigyúrt,csokivá szolizott,jó megjelenésű jó minőségű ruhákba járó pasi vagyok.


Tehát akkor matematikailag platina szőke,csinos,nőies nő=hülye.

Szerintem ezt te se gondolod komolyan,nem vagy picit irigy?Mert ő add magára?

Ugye tudod,hogy a jó külső rengeteg zseton,kitartás,diéta és edzés kérdése,amikor csak mellfilé rizs mellfilé rizs mehet.


Szerintem meg az az igénytelen nálam legalábbis:

-Rövid haj

-Nem ápolt haj

-Farmer-póló

-tornacípő-ááááá ezt ha meglátom sikítva rohanok ki

-Mély ülepes gatya-fújjjjjj undorító

-nem nőies

-elhízott,van rajta felesleg


Szerintem ezek az igénytelen dolgok.

2014. ápr. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 A kérdező kommentje:
Igen, megértettem. Az ideális nők platina szőkék, tökéletes az alakjuk, és csekély a tudásuk. Többször nem kell leírni, nem én vagyok a hülye, akinek egy dolgot többször is el kell ismételni.
2014. ápr. 19. 13:12
 33/57 anonim ***** válasza:
Szerintem is egy természetes sötétbarna haj, barna szemekkel sokkal szebb, de ettől még nincsenek a platinaszőkék sem kizárva. Ettől még lehet valaki normális, meg szép is. Az igénytelenség nem a hajszínben fog megmutatkozni. Tudod, egy természetes barna is lehet f**széhes, igénytelen, agyonkent ribi.
2014. ápr. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:

Jesszus 31-es, el tudom képzelni, hogy csokivá szolizva mennyire jó megjelenésű vagy...

Nincs undorítóbb 1 szolizott pasinál.

2014. ápr. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
63%

Kérdező én azt nem értem mi a fenének tetted fel a kérdést..


Általánosítasz,külső alapján elítélsz embereket,a válaszok első felénél olyan felesleges dolgokról kezdtél el vitatkozni mint az ízlés,most meg bevágtad a sértődöttet és szándékosan félreérted a válaszokat.


Egyszerűen szánalmasan viselkedsz.

2014. ápr. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 A kérdező kommentje:

:))

Kellemes ünnepeket!

2014. ápr. 19. 13:58
 37/57 A kérdező kommentje:

Egy dolgot sajnálok csak, hogy lemaradok a kigyúrt,csokivá szolizott,jó megjelenésű jó minőségű ruhákba járó pasiról.

:((

2014. ápr. 19. 14:12
 38/57 anonim ***** válasza:
46%

Miért maradsz le?

Hát erre mondom ha olyan pasi kell tegyél érte,minden szempontból.

2014. ápr. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:

Nem lesz valaki igénytelen a hajszíne miatt, bár az tény, hogy a világos szőke az, aminek a festését a legtöbbször elrontják a nők. Húgysárga lesz, foltos, csíkos, nem egységes, esetleg tönkremegy, stb. Ilyen nagyon sok rohangál az utcán, sőt, több mint olyan platinaszőke, akinek egészséges a haja és még jól is áll az illetőn. Mert ezt mindenki erőlteti, ha kell ha nem, és a legtöbb nő baromi nevetséges tőle. Akinek jól áll, és jó állapotú a haja, az király, az szép. De sajnos ez nem a többség.


A sikeres álom-alfahímek meg nem ide járnak a lúzereknek osztani az észt, mert nem tőlük várják a csodálatot, úgyhogy a csokivá szolizott félistennek üzenem, hogy húzza ki a biliből a kezét.


A linkelt szőke lány meg szerintem förtelmes, de ízlések és pofonok.

2014. ápr. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 A kérdező kommentje:
Mindenki azt csinál az életével és hajával, amit akar. És bocsánat, ha valakit megbántottam, nem volt szándékos. Csak nekem nem tetszik és kész.
2014. ápr. 19. 15:40
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!