Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális fiú/férfi jár platina...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális fiú/férfi jár platina szőke hajú nővel?

Figyelt kérdés

Vagy csak szerintem igénytelenek az ilyen nők?

(Nem a szőkék ellen irányul a kérdésem.)



2014. ápr. 19. 10:44
1 2 3 4 5 6
 21/57 A kérdező kommentje:
Meg nálad még egy arab is jobban tiszteli a nőket. Pfff
2014. ápr. 19. 11:20
 22/57 A kérdező kommentje:
Nem kell hogy mindenkinek legyen ízlése. Elég, ha nekem van.
2014. ápr. 19. 11:24
 23/57 anonim ***** válasza:
42%

Várjál várjál,tiszteletet megadom,csak nem érek rá munkám miatt sokszor találkozni,ert vagy továbbképzésen vagyok,vagy meló,vagy edzek,plusz hatalmasak az elvárásaim feléjük ez igaz.Kinek mi a prioritása,de a szabadsága maximálisan meg van sose voltam és vagyok féltékény ha bulizni akar simán menjen,nem szólok bele semmibe,nem kell félnie tőlem,hogy féltékeny vagyok,mert nem.

Tehát amikor nálam van akkor minden figyelmem az övé,de amikor kilép az ajtón akkor addig elvágom a szálat amíg nincsen ott mert másra kell koncentrálni.

Sikert nem adják ingyen nagy áldozat.

2014. ápr. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 A kérdező kommentje:
Igen ez így van, de remélem nekem azért normális barátom lesz.
2014. ápr. 19. 11:27
 25/57 anonim ***** válasza:
Soha nem gondoltam volna, hogy igénytelen lennék a platina szőke a hajam miatt. Lehet, hogy át kell értékelnem az eddigi életemet.
2014. ápr. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 A kérdező kommentje:
Lehet.
2014. ápr. 19. 12:13
 27/57 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen nyugodtan és objektíven mondom hogy visszataszító amit eddig itt lenyomtál,kérdező.


Akárhogy bizonygatod, számodra a külső a meghatározó,előítéletes vagy és csak a magad igazát hajtogatod.

Én ismerek platinaszőke lányokat.


Egyikük az orvosira jár,és gondoskodik a húgáról mert az apjuk lelépett.

A másik tényleg nem nagy ész de rendkívül kedves,megértő és becsületes.

Te le tudsz tenni ugyanennyit emberileg az asztalra miközben alaptalanul mocskolod őket?


Ha az élet más területein is ugyanígy viselkedsz akkor a normális fiúk jó messzire fognak kerülni.


Persze ha neked az a normális aki nem belső és jellem hanem hajszín alapján ítél akkor ne csodálkozz majd ha egy elhagynak egy csinibb barnáért.

18/F

2014. ápr. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 A kérdező kommentje:
Nem muszáj egyet értenünk. És igen, már értem el dolgokat az életben. És az nem egy kilincs volt, de nem is egy f**. Köszi a választ azért!
2014. ápr. 19. 12:21
 29/57 anonim ***** válasza:

#12-es vagyok, aki linkelte a csajt.


Mérnök? Kit érdekel, de most őszintén? ;)

BTW, a te feltételeid között egy szóval nem szerepelt, hogy mérnöknek kell lennie.

Arról volt szó, hogy igénytelen vagy sem.


Egyértelműen nem az.

Az, hogy mennyi ésszel áldotta meg az élet, az hogy kerül ide?

Ez valami ilyen utolsó mentsvár kifogás?

Azért remélem tudod, hogy nincs olyan ember a földön akibe nem lehet belekötni ;)


Másrészről... Nem is akarom, hogy a barátnőm mérnök legyen.

Szerintem a pasik túlnyomó többségét piszkosul tudja zavarni (akár tudat alatt) ha érzi, hogy a barátnője intelligensebb.


Lehet, hogy régimódi vagyok, de szerintem egy kapcsolatban az észt hordja csak a férfi. Mármint nem csak és kizárólag, azért a csajnak sem kell ösvénytaposónak lennie...

De na.


"Nő és férfi soha nem élhetnek egymás nélkül mert mindkettőnek szüksége van arra ami csak a másiknak van. Névszerint a logikus gondolkodás és a punci..."

2014. ápr. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 A kérdező kommentje:
Oké, értem, nincs több kérdésem.
2014. ápr. 19. 12:44
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!