Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikusok? Tanácsot kérnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok? Tanácsot kérnék nőgyógyászati vizsgálathoz.

Figyelt kérdés
Szóval leszbikus vagyok és most előszőr megyek nőgyógyászhoz. Nem voltam ffival csak nővel és nem tudom, hogy mi hogy megy egy ilyen vizsgálaton. Mondjam az orvosnak h leszbikus vagyok vagy felesleges? Köszönöm a segítséget...kényes téma

2014. ápr. 19. 12:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia. Hany eves vagy? En is leszbikus vok s sosem voltam meg nogyogyasznal.
2014. ápr. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Már miért is kötnéd az orrára?
2014. ápr. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is leszbi vagyok. voltam már nőgyógyásznál,és nem mondtam. Nem is érdekli őket,mert nincs neki jelentősége a vizsgálatnál,hogy leszbi vagy e vagy hetero. csak bátran.
2014. ápr. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) Csak kicsit izgulok hogy mi lesz... de akkor nem mondom el hogy leszbikus vagyok. Am 20 éves vagyok.
2014. ápr. 19. 16:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is izgultam, de nem kérdeznek semmit :)
2014. ápr. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mondd el mi volt a vizsgálaton légyszi
2014. ápr. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én elmondtam a nőgyógyászomnak, mert elég bensőséges viszonyban vagyunk. :) Pedig férfi. :) 23/L/L.
2014. ápr. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elmondod, mi volt a vizsgálaton? Engem is érdekelne. :) Ja, és neked a szűzhártyád megvan még? ;)
2014. máj. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!