Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki járt már ugyanígy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki járt már ugyanígy?

Figyelt kérdés
Volt egy férfi akivel nagyon nehézkes volt a kapcsolatunk folyamatos féltékenykedés,veszekedés.. De itt volt is okom a féltékenységre hiszen tudtam róla hogy mással kavar.. Csak ugye mint a többi férfi, mindig kiengesztelt és elhitetett velem dolgokat.. De egyszer csak betelt a pohár és már nem tűrtem tovább a hazugságait, és elhagytam! Nagyon sok bántást kaptam tőle, nagyon magányos voltam és depressziós.. Aztán 2 hónap után felkeresett, visszakönyörögte magát, most több mint féléve megint jó a kapcsolatunk. Néha még mindig felhozom a régi sérelmeket ami persze neki nem tetszik.. Megváltozott!! De néha még mindig olyan mintha titkolna valamit... És én inkább már kezdem úgy érezni hogy nem is szeretem! És én próbálom keresni a vitát a balhét, hogy hátha megunja és nem kellek már neki! Volt már így valaki? Hogy nagyon szeretett valakit? Aztán már a végén belefáradtatok? Másra vágytatok?

2014. ápr. 20. 09:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretd miert vagy vele? :0 -_-
2014. ápr. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mert az jobban fájna ha mással lenne!:/
2014. ápr. 20. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!