Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg így van?

Figyelt kérdés
Hallottam egy olyan elméletet, hogy főként vagy mindig annak jön be az ember, aki neki is bejön vagy sosem jön be annak, aki neki jön be. Persze ez nem igaz mindenkire, de nagy mértékben igaz. Én is ezt tapasztaltam. Eddig sosem jöttem be azoknak, akik nekem jöttek be. Anyukám is osztja ezt az elméletet, rá a fordítottja igaz (elvégre anyuka lett valahogy).

2014. ápr. 21. 22:19
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Mindig arra vágyunk amit nem kaphatunk meg, illetve amiről tudjuk hogy nem kaphatjuk meg. Ez nem egy nagy tudomány.
2014. ápr. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
De amikor meglátom és elkezdek hozzá vonzódni, még nincs arról fogalmam, hogy én nem vagyok az esete.
2014. ápr. 21. 22:26
 3/26 anonim ***** válasza:
De van, ez tudat alatti.
2014. ápr. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
De én nem hiszem el, hogy az, hogy ránézek valakire, megállapítom, hogy szép, csak amiatt van, mert abban a pillanatban, amikor meglátom az arcát, mágikus képességekkel felmérem, hogy nem vagyok az esete. De már ott megborul a te elméleted, hogy akkor mindenkinek így kéne működnie, de ha mindenki így működik, akkor ez teljesen értelmetlen, mert ha valaki nem lát valakit,csak a valaki látja őt, akkor mitől nem az esete?
2014. ápr. 21. 22:37
 5/26 anonim ***** válasza:
Kezdünk filozófiai magasságokba emelkedni. Arra vágyunk amit nem kaphatunk meg, vagy amiről azt gondoljuk hogy nem kaphatjuk meg. Ha egy pasiról azt feltételezed hogy úgysem állna veled szóba, mert sokkal jobb pasi mint te, akkor vonzónak fogod találni. Aztán ha véletlen mégis bejössz neki, akkor elgondolkodsz rajta hogy jobban megnézve nagy az orra és egyébként is kicsi a dákója. Ilyen az emberi természet. Ez nem jelenti azt hogy nincsenek kivételek, természetesen van amikor két ember egymásra talál, nyilván. De nagy általánosságban mindig az elérhetetlen motivál minket, hiszen az élet értelme a kitűzött célok üldözése.
2014. ápr. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Egyébként fiú vagyok, de ez végül is nem lényeges a téma szempontjából. Akkor sem tudok egyetérteni vele, volt, hogy egy lányról azt hittem, hogy lesz valami köztünk, mert úgy viselkedett. Egyáltalán nem lett csúnyább a szememben, ellenkezőleg. De kierült, hogy csak hazudpzptt, húzott, mert nem volt kpes kinyögni egy visszautasítást. Amikor a jellemét így megismertem, rövid idő alatta torzította a képet róla és fizikailag rondábbnak láttam. Tehát ez pont az elmélet ellenkezője. Ehhez mit szólsz?
2014. ápr. 21. 22:51
 7/26 anonim ***** válasza:
Fiúkkal nem beszélgetek
2014. ápr. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Miért? Feminista vagy, vagy te is fiú vagy és ki vagy éhezve, következésképpen átcsaptál 12 éves "dugni akarok" stílusba?
2014. ápr. 21. 23:00
 9/26 anonim ***** válasza:
Az utóbbi! :)
2014. ápr. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Gratulálok! De legalább nem tagadod. De akkor sem értem miért nem lehet normálisan beszélgetn, csak mert nem ellenkező nemű vagyok. Épp kezdett érdekes lenni. Mellesleg ha itt akarsz csajozni, azzal csak mintha az én elméletemet bizonyítanád.
2014. ápr. 21. 23:07
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!