Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A túlsúlyom miatt nem néznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A túlsúlyom miatt nem néznek semmibe a férfiak?

Figyelt kérdés

Kb. 80 kg vagyok a 160 cm-emhez. Hormonprobléma miatt nem úgy megy a fogyás, ahogy azt akarom. A túlsúly egy dolog, másik, lehet, hogy babám sem lehet, de ez mellékes...


Nagyon szeretnék én is 45-50 kg-os, csinos lány lenni, de ha belebolondulok sem megy :(


u.i.: többen mondták, hogy szép az arcom


20l



2014. ápr. 21. 22:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
lehetséges
2014. ápr. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen, a dagadt lányok nem találnak olyan könnyen pasit. Pláne ilyen fiatalon. Szerintem dolgozz még azon a fogyáson, ha nem lehetetlen ne add fel. Egyébként egy kegyelemdugásról lehet szó, ha tényleg szép az arcod, de érted, ha többet akarsz dobd le a kilókat.
2014. ápr. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Lehet, hogy dundika vagy, de lehet, hogy a barátod is az lesz, így tökéletesen el tudjátok fogadni egymást. Sőt, lehet, hogy egy olyan srácot fogsz ki, aki inkább a telt idomokat szereti. Nem a testsúly, az alak a lényeg, főleg, ha szép arccal rendelkezel. Ne aggódj, biztos találsz majd valakit :) L
2014. ápr. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
hA MEDDÖ VAGY AZ MOSTANÁBAN CSAK ELÖNY. A husis nem baj. Kép?
2014. ápr. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Eltaláltad.Szerintem minden lehetséges,csak akarni kell.Ha nem eszel,nincs miből fedezni a zsírszükségletet így elégeti a szervezet...ha ez mellé csinálsz is valamit amihez baromi sok kalória kell,hogy tudd csinálni,akkor nem hiszem el,hogy nem fogynál.Valahogy idáig is eljutottál,visszafelé is működik a dolog.
2014. ápr. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Kisebb az esélyed, de többeknek pont ez jön be.
2014. ápr. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is van elég sok feleslegem a 160 cm-hez és egyáltalán nem merek így közeledni a fiúkhoz, de most le szeretnék fogyni, hogy én is kb 50 kg-os lány legyek, és a fiúk is jól viszonyuljanak hozzám....De épp egyik nap mentem el ruhát vásárolni és bejött a boltba egy kb 85-90 kg-os lány egy helyesebb sráccal, le sem tudtam róluk venni a szemem, hogy van remény még duciként is megtalálni a szerelmet..ne add fel :)
2014. ápr. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Jómagamnak nem jönnek be a túlsúlyos lányok, de van egy lány barátom, szintén 20 éves és azt hiszem nehezebb is nálad, nem kicsit, mégis állandóan dúskál a pasikban. Hozzáállás kérdése. Ha még szép is az arcod, ezzel alapozd meg az önbizalmadat. Légy gátlástalan (jó értelemben), nagyon sok férfinak bejön, és sikereid lesznek!
2014. ápr. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 MrMental válasza:

Nagyon sok pasi van,aki szereti a dagibb lányokat.

Nekem mondjuk a külső teljesen nem számít,viszont nagyon még nem találtam olyan lányt,aki belülről tetszett volna...Ez az egy kritériumom van,de azon még senki nem ment át.:)


Épp előbb válaszoltam egy ilyen kérdésre,hogy "gáz ha bejönnek a dagi lányok?"


A másik véglet meg amikor egy dagi csaj megy az agyatlan jó testű pasik után,akik csak kihasználják őket,míg egy kevésbé jó testű szerető pasi,aki szereti őket semmibe néznek.


Régen én is dagi voltam. 110KB 180 CM

Most vagyok 90KG 185cm.


A kérdésedre válaszolva:Nyisd kia szemed és lásd meg azt,hogy ha valaki semmibe néz és lásd azt is aki tisztel és szeret téged.


UI:Próbáld ki ezt.: www.kaloriabazis.hu

2014. ápr. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem irigyellek. Én 176cm/70kg vagyok és még nekem sem könnyű. Magasság miatt még kevesebb "jelentkező" van. Korosztályomban sokan csak a 60 kg alatti lányokat keresik. Végülis, csak 10kg... Sokszor lemalacoznak engem is :/


Kitartást kívánok neked! Te idősebb vagy, a te korosztályodban még van remény! :)

A meddőségre pedig ma már rengeteg orvosi csoda van, szinte bárki áldott állapotba kerülhet, csak nem tudnak a lehetőségeikről!

17/l

2014. ápr. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!