Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem beleestem anyum...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem beleestem anyum párjának a fiába, de nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tudom durván hangzik, de nagyon vonzódom hozzá. Úgy hiszem ő is közeledik felém, mindenhova elhív, mindenben segítjük egymást, nagyon sokszor egy hullámhosszon vagyunk ráadásul egyidősek vagyunk 10 nap különbséggel. Nem merek rá kérdezni nem is tudom mi lenne utána, milyen lenne szinte minden nap látni őt, honnan lehet tudni, hogy ő ugyanúgy érezhet e mint én vagy csak mint barát?

2014. ápr. 21. 23:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem vagytok vérrokonok, tehát ELMÉLETBEN semmi akadálya nem lenne a dolognak. De azért mégiscsak elég necces, te is érzed...


Én a helyedben hagynám, mert ebből olyan családi viták lehetnek, amiért szerintem nem érdemes belekezdeni... Ha mégis úgy érzed, szerelmesek vagytok egymásba, akkor bizony nincs mit tenni, szülők elé kell állni. De számíts rá, hogy nem lesz könnyű menet.

2014. ápr. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nekem miért nincs egy velem egyidős, ellenkező nemű mostohatesóm, akinek bejövök???


Élj a helyzettel :D indulhat a ...

2014. ápr. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát igen én is tudom, hogy nem lenne könnyű menet és pont ezért nem merek lépni. Érdekes még az is, hogy amíg volt barátom addig szinte nem is beszéltünk aztán lassan 4 hónapja, hogy szakítottam vele és kb 1 hónapja érzem azt, hogy kiszakad a szivem, mindig hiányzik, mindig várom, mindig leképzelem visszajátszom a vele történt dolgokat. Együtt filmezünk hajnalokig, haza jön buliból, ha nem együtt megyünk az az első dolga, hogy oda jön hozzam h amíg fent vagyok persze és akkor filmezzünk és a vállamon fekszik, alszik :) még folytathatnám.... és nemtudom, hogy érezhet ő :(
2014. ápr. 21. 23:53
 4/12 A kérdező kommentje:
A második válaszadónak: lehet, hogy ő bejön nekem, de nem biztos, hogy én is neki :S nagyon jóképű és teste is minden szuper, de én szerintem ilyen pasihoz nem vagyok elég jó
2014. ápr. 21. 23:57
 5/12 anonim ***** válasza:
Házinyúlra nem jó lőni énszerintem. Ha szakítotok, akkor mi lesz?
2014. ápr. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
ezért nemfogok én lépni szerintem :S bár beleőrülök :S csak majd, ha ő lép valamit akkor megbeszéljük, tudom azt, hogy nagyon furcsa és a család se nézné jó szemmel szerintem igaz, hogy nem vérrokon, de ha mind ketten akarnánk ? szakítás után meg hát :S uhh
2014. ápr. 22. 00:02
 7/12 anonim ***** válasza:
Hanyevesek vagytok?
2014. ápr. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
lassan 20
2014. ápr. 22. 00:07
 9/12 anonim ***** válasza:
Erről nekem a Mr. Nobody című film jutott eszembe. Érdekelné a franc, hogy a szőnek a párjának a kije, ha szerelem lehet belőle.
2014. ápr. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
a szülőket valahogy lezsíroznánk, de ahoz tudnom kellene, hogy működne e vagy egyáltalán ő h tekint rám :S de megkérdezni nem merem azt cikinek tartom, meg már csalódtam eleget előző kapcsolatomban...de akkor várjak? közeledjek óvatosan?
2014. ápr. 22. 00:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!