Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van barátom. És ha a versenyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátom. És ha a versenyen (most tök m1 melyiken) Felelsz vagy Mersz-et játtszottunk, és az volt a próba, hogy csókoljon meg engem az egyik fiú, és megtette, akkor most megcsaltam a barátomat?

Figyelt kérdés
Utána pedig nem beszéltünk,csak folyton engem néz. Akkor most belém van zúgva vagy mi???

2014. ápr. 22. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:
igen megcsaltad....
2014. ápr. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ajj... és szted mit érezirántam a fiú?
2014. ápr. 22. 11:13
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

És ha van barátod, mi a jó ráknak érdekel, hogy mi van azzal a sráccal?!

2014. ápr. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Megcsaltad... Nem tudjuk mit erez irantad
2014. ápr. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Most 13-14évesen ne ez érdekeljen -.-
2014. ápr. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem kellett volna belemenned a feladatba, ha van barátod. Inkább mondd el neki, amíg még megteheted, ha mástól tudja meg... úgy kissebb az esély a megbocsátásra. Persze van olyan fiú, aki ezen simán továbblép.

És mért érdekel mit gondol az a másik fiú? Ha számodra nem jelentett volna semmit az a csók, most nem érdekelne.

2014. ápr. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1. Megcsaltad

2. Ha az embernek van barátja, nem játszik felelsz vagy merszet, vagy ha igen, akkor nem megy bele olyan feladatban, amivel megcsalja. Van épp elég más olyan feladat, ami ciki, de nem csalod meg a párod

3. A másik pasi nyilván örült a csóknak, ezért bámul, ebből ne vonj le messze menő következtetést.

4. Azon gondolkodj, hogy a barátodnak hogy mondod el, és mi lesz a következménye.

2014. ápr. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!