Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem kellek a lányoknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek a lányoknak?

Figyelt kérdés

Röviden: Ha 1-2 beszélgetés után olyat mond egy lány amiből azt veszem le hogy dugni akar akkor egyszerűen hívjam találkozóra smároljam le, és ha engedni, kúreljam meg? Ennyire egyszerű ez? Fiatal lányok jobban szeretik szexet?



Mondjuk nem ismerek túl sok lányt, de akkor is.

Nekem a csajfelszedős időszak abból áll hogy 3-4napig beszélgetek vele, ha nem érzem hogy többet is akar akkor tovább állok. Ez baj? Vannak olyanok akik direkt kéretik magukat?


Élőben ritkán találkozok lányokkal/emberekkel, mert a munka leköt.


Ami baj lehet hogy nem vagyok nyitott, nincs sok önbizalmam. De volt már olyan hogy 2 nap beszélgetés után találkozóra hívtam egy lány, és igent mondott. Sőt engem is hívtak már lányok.

De amikor elmegyek ilyen helyekre csak azt érzem hogy szép aranyos kész. A másik hogy nem kezdenék fiatal lányokkal. Valahogy nem érdekelnek. Max megadom nekik amit akarnak, de kapcoslat nem. Kapcsolatot sem tudok elképzelni hogy nekem lesz valaha bnőm.Hova viszem, hogy fogom kezét, mellét. Nem nekem való azt érzem. :D Fura ez, de ez tiszta ovis dolog szerintem :D Már csókolóztam nem is egyszer, de több még nem volt.


paraméterek:195,90,15,5.5, rovidbarna,sotetbarna, nyugodtermeszet helyes aranyos kedves mosolygós vicces kicsitizmos, kicsitbolond, de tud komoly erzelmes szenvedelyes is lenni. Olyan amilyenek mások vele.



2012. aug. 7. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, a legtöbb nő 10-15 beszélgetés után se fog letérdelni eléd, és elkezdeni cidázni, ha nem kezdeményezel, ráadásul előbb meg is unják, és találkozgatnak mással is. Határozotttabban kéne lépned...
2012. aug. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A hiba nem benned, hanem leginkább a nőkben van. Amíg mindegyiknek pénzes pasi kell fekete Bömössel, vagy éppenséggel Justin Bieber, ne várj változást...
2012. aug. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
legyen önbizalmad és akkor minden megy magától :)
2012. aug. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 poiu ***** válasza:
úgy tűnik, neked komolyabb kapcsolat kell. Teljesen rendben van. Szerelembe esel, és csodálkozni fogsz. Hmmm.
2012. aug. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem azt mondom, hogy benned van a hiba, lehet hogy egyszerűen még nem akarsz kapcsolatot, és még nem láttad be. Szerintem nem kell erőltetni semmit. Hidd el, majd jön egy lány, akivel mélyen el tudsz majd beszélgetni, és nem csak felszínesen.:) Bár így ismeretlenül nem tudok konkrét tanácsot adni, viszont szerintem nem is igazán szorulsz rá. Gyűjts egy kis önbizalmat, és légy határozott.:) ja és a legfontosabb...szard le hogy mit mondanak arról, hogy nincs barátnőd... Engem sem különösen érdekel ilyen téren mások véleménye és tökéletesen jól érzem magam.:D
2012. aug. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!