Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretem a tanárom. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a tanárom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, lassan 15 leszek. 8.-as vagyok, a tanár, akit szeretek 2 éve tanít. Már akkor is tetszett, amikor legelőször bejött órára hozzánk. De csak most így 8.-as létemre jöttem rá, hogy nagyon szeretem. Folyton ő jár a fejembe, egyszerűen megőrjít. Órán folyton szívat engem, kihívogat felelni. A barátnőim már mondták, hogy mindig engem talál meg. Egyik b.nőmnek 3 jegye van egész évben nekem 9. Milyen meglepő. De élvezem, hogy szívat, még ha nem is vagyok valami fényes a tantárgyából. Nem mindenki ért mindenhez. Na mindegy. Egyik órán úgy hívott ki, hogy gyere ki cicuskám. Olyan édes volt, hogy remegett a lábam is, nem mertem kimenni. Persze egyest kaptam, de hát nem érdekelt. Végig kérdeztem a lányokat, meg barátnőm elmondta 1-2 másik osztályba járó lánynak, ők is azt mondták pedofil. Pedig szerintem erről szó sincs. De fú, olyan cuki. Imádom, amikor kimondja, hogy Bianka. (nevem) Csak az a baj, hogy óriási a korkülönbség. Ugyanis én 14 vagyok, ahogy az elején mondtam, ő pedig 50 körüli. És itt fogtok kiröhögni. De nem tudom mit tegyek. És jövőre ugyanebben a suliban fogok továbbtanulni, és nagy valószínűséggel tanít tani fog. Megint. Kérlek S.O.S!!

2014. ápr. 22. 17:00
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Felejtsd el.. keress 1korodbéli fiú és kösd le vele magad.. Úgy is csak arra kellenél a tanárnak, hogy megdugjon.. 17/F
2014. ápr. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Ne akarj 50 éves palival összejönni. Kirughatnak téged is és a tanárt is. Nemsokara lesz majd korodbeli baratod es akkor majd el fogod felejteni !
2014. ápr. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Most mire számítasz? De komolyan? :-)


Maximum több jegyed lesz, mint 9, és mindez élvezettel tölt majd el... :-)

2014. ápr. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazatok van.:) Nem is merném, és nem is akarom neki elmondani. Szerintem amilyen vicces hangulatában van mindig, simán kiröhögne. Hozzáteszem van felesége és gyerekei. A lánya 2 évvel fiatalabb nálam.
2014. ápr. 22. 17:07
 5/8 anonim ***** válasza:
68%

Ááá ėn mára befejeztem: (


Sziasztok!

2014. ápr. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jézusom, ez gusztustalan... ha engem valaha bármelyik tanárom cicuskámnak hívott volna, az ott a tanári karrierje végét jelentette volna... Te jó ég, kérdező, legyen eszed...
2014. ápr. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%

figyelj, én nem szeretnélek kiábrándítani, de ez sehogyse működne. Egy 50 körülinek nem kellene egy 14 éves kislány. Főleg ha felesége, gyerekei vannak. Nekem is van egy tornatanárom, aki 30 éves nagyon jófej, szingli és soha nem jutott eszembe, nem is gondolkodtam rajta, hogy ebből lehetne valami. Ne is gondolkodj olyanon, hogy szerelmet vallasz neki, csak jól kiröhögne. Próbálj korodbeli fiúk közül válogatni.

szintén 14/l

2014. ápr. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem is jutott eszembe,hogy esetleg elmondanám neki vagy ilyesmi.. Csak szerintem szeretem. Bár fogalmam sincs hogy jött össze ez, de órán szokott az életről is beszélni, és én szinte mindent ugyanúgy gondolok mint ő. Tehát nagyon jó embernek tartom őt. Lehet ez csak rajongás. Köszi a válaszokat:)
2014. ápr. 24. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!