Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mennyi idő után léptetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyi idő után léptetek túl a szakításon?

Figyelt kérdés
Körülbelül mennyi ideig éreztétek a hiányát a másiknak? Volt hogy valaki évekig érezte magát nagyon rosszul?

2014. ápr. 22. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Volt egy olyan, vagy 3 hónapig nem léptem túl rajta, majd újra találkoztam vele + 3 hónap. Az első komolyabb kapcsolatom után kb. 1 nap. :D
2014. ápr. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A leghosszabb 2 év. A legrövidebb 2 perc. A mázlim az hogy nem esik nehezemre meggyűlölni embereket. A pechem meg az hogy megszeretni is hamar meg tudom őket. És ha meggyűlölöm akkor az évek alatt tud csak semlegessé kopni, ha pedig megszeretem akkor nagyon ragaszkodom.
2014. ápr. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2 és fél év volt,míg túlléptem rajta.Ő volt a legelső kapcsolatom.A többi kapcsolatomon viszonylag hamar kb fél év alatt tettem magam túl.
2014. ápr. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És amikor kettő év telt el akkor sűrűn találkoztál vele, vagy nem láttad az az idő alatt, legfeljebb csak nagyon ritkán?
2014. ápr. 22. 18:16
 5/8 anonim ***** válasza:

Kábé én is úgy vagyok vele mint a második válaszoló. Nekem most lett vége az első, mondhatni igazi kapcsolatomnak, de egyáltalán nem hiányolom, mert sikerült totálisan kiábrándulnom belőle.

20/L

2014. ápr. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tudatosan is dolgoztatok rajta, hogy minél hamarabb túl legyetek rajta, vagy rábíztátok magatokat az időre és próbáltátok elterelni a gondolataitokat róla?
2014. ápr. 22. 18:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Én mindegyik esetben találkoztam vele folyamatosan. Engedtem az érzelmeimnek. Nem az idő segített hanem a sajàt magam által generált érzelmek. Kisimították egymást.
2014. ápr. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tehát, ha fájt akkor nem küzdöttél ellene hanem hagytad hogy fájjon? Vagy a szeretetedet átalakítottad haraggá? Én ezzel próbálkoztam, de nem szűnik meg a másik iránti érzéseim...
2014. ápr. 22. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!