Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, bejön egyáltalán vkinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, bejön egyáltalán vkinek az olyan lány mint én?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok (lassan 16), középhosszú szőkésbarna hajam van. Szemem kékes szürke (sztem inkább szürke :)). Szeretek olvasni, szeretem a reppet és a poppot de igazság szerint sokfajta zenét szeretek. 174 cm magas vagyok, nem mondom hogy kövér vagyok, de egy kis felesleg van rajtam. Sajnos elég lusta vagyok :). Szeretek hülyéskedni, általában minden hülyeségben benne vagyok, rengeteget tudok nevetni (de tényleg :D ) Általában azt vettem észre, hogy megnevettetem az embereket. A kisgyerekekkel nagyon jól kijövök ( valamiért szeretnek engem ). Nem tudom mit mondhatnék még.. vélemény? ha valami még érdekel titeket akkor kérdezzetek :)

2014. ápr. 23. 17:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nem,mi a nőket szeretjük :D Rakjál ki képet,ne fényezd magad ennyire!puszi
2014. ápr. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Szeretsz megkérdőjelezni dolgokat?
2014. ápr. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Ööö... Jézus szeret...

Amúgy belsőre bejössz, de ahogy leírtad magad külsőre, abból nem tok sokat következtetni.

Mogyi

2014. ápr. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
igen
2014. ápr. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
hány kg vagy? remélem max 68 körül.
2014. ápr. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
60-61 de mind mondtam nem tartom magam kövérnek csak alakíthatnék magamon
2014. ápr. 23. 17:40
 7/20 anonim ***** válasza:
174/61 az tökéletes,. miről beszélsz? :D Képet!
2014. ápr. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Még nem vagy érett a kapcsolatra,ha azt hiszed, a külsőségek fontosabbak, mint a személyiség... Arról alig tudtunk meg valamit.
2014. ápr. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
54%
Valóban,egy nő már egész más kategória.Biztos bejön valakinek ez is amit itt olvashattunk,mert a korodbeli kislányok 90%-a ilyen,mármint ilyen semmit mondó,és gyerekes.
2014. ápr. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Csak kép alapján tudnám eldönteni h bejössz e -.-
2014. ápr. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!