Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, bejön egyáltalán vkinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, bejön egyáltalán vkinek az olyan lány mint én?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok (lassan 16), középhosszú szőkésbarna hajam van. Szemem kékes szürke (sztem inkább szürke :)). Szeretek olvasni, szeretem a reppet és a poppot de igazság szerint sokfajta zenét szeretek. 174 cm magas vagyok, nem mondom hogy kövér vagyok, de egy kis felesleg van rajtam. Sajnos elég lusta vagyok :). Szeretek hülyéskedni, általában minden hülyeségben benne vagyok, rengeteget tudok nevetni (de tényleg :D ) Általában azt vettem észre, hogy megnevettetem az embereket. A kisgyerekekkel nagyon jól kijövök ( valamiért szeretnek engem ). Nem tudom mit mondhatnék még.. vélemény? ha valami még érdekel titeket akkor kérdezzetek :)

2014. ápr. 23. 17:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Az összes 15 éves azt hiszi, h egy ilyen tipikus leírásból lehet tudni, h bejön vagy nem!? Kb. minden 15 éves ilyen. Najó, alacsonyabb.

Az, h bejössz-e valakinek, egyedül a kisugárzáson múlik, nem azon, h szereted-e a "reppet".

2014. ápr. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Hát külső amit leírtál az elég jó 60-61kg pedig legfeljebb az 160cm körüli magassághoz lenne egy kicsit sok de tényleg csak egy kicsit így viszont egyáltalán nem az. A személyiséged is a leírtak alapján rendben van, bár azért egy ekkora szövegből nem derül ki minden egy emberről.
2014. ápr. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Ne értsetek félre nem akarok kapcsolatot (egyenlőre) és nem is szeretném magam fényezni egyszerűen ilyennek látom magamat.
2014. ápr. 23. 17:50
 14/20 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a kövér nőket...nagyon nem.
2014. ápr. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

nem is vagyok az csak van egy kis hasam de ez van

[link]

2014. ápr. 23. 18:43
 16/20 anonim ***** válasza:
mit aggódsz? tökéletes vagy. xd
2014. ápr. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
oh.. köszi :)
2014. ápr. 23. 18:44
 18/20 anonim ***** válasza:
melled viszont nem nagyon van de nem baj :D
2014. ápr. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
hát ez van nem tudok neki mit csinálni.. :))
2014. ápr. 23. 18:46
 20/20 anonim ***** válasza:

nem is kell :)

nem is azért írtam :)

18. voltam.

2014. ápr. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!