Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon bejön, de kb naponta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon bejön, de kb naponta más csajai vannak, mit tegyek? Elfelejtsem vagy küzdjek érte?

Figyelt kérdés
Voltam házibuliba egy társasággal,ahol volt egy fiú,aki nagyon jól néz ki és jól el is voltunk. Kavartam vele,többször voltunk együtt házibuliba és eddig tök elvoltunk és foglalkozott velem.Aztán az egyik bulin nem keveset ittunk és nem tudtam hazamenni,ezért nála aludtam és lefeküdtünk.. tudom hogy nem kellett volna,de már nem tudok rajta változtatni. Azóta volt még egy házibuli ahova elvittem 2 barátnőmet és ez a gyerek már kb észre se vett és a barátnőmmel smárolt..Tök rosszul esett,tudom hogy hibáztam és nem kellett volna hagyni hogy megtörténjenek a dolgok..de én nem tudom őt elfelejteni. Mit tudok csinálni? Hagyjam a francba? Vagy valahogy szerezzem meg?
2014. ápr. 23. 23:40
 1/6 anonim ***** válasza:

mit élveznek ezen a tizenévesek... házibuli, szex fűvel-fával, ez megcsalta azt, közben a harmadik a negyedikkel csalta meg az elsőt, de mégse, mert az első szerelmes az ötödikbe... keverés ezerrel, de aztán mindig sírás a vége

úgyis kinövöd majd ezt, nyugi

2014. ápr. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezek után meg akarod szerezni? 1 pofára esés nem volt elég? Miért vagy ilyen naív? Csak azért mert jól néz ki? Pár év múlva meg majd itt vinnyogsz, hogy téged mindenki becsap, nem szeret senki. Talán nem ilyenekkel kellene kezdeni...
2014. ápr. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
így van. ez tipikusan az az eset, hogy az ilyen hülye f_szokat kergeted, akik úgyis becsapnak meg otthagynak egy idő után, aztán facebook-on nyomod az idézeteket hogy jaj hol van már egy normális fiú, mindenki csak kihasznál stb... ne kezdj ilyenekkel :D
2014. ápr. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, de komolyan nem értem, mi ezen a kérdés. Megvoltál neki, ennyit akart, persze, hogy ezentúl más prédákat szemel ki magának. Vagy hagyod a francba vagy magadat alázod meg még jobban.
2014. ápr. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Na az ilyen lányok nem fogják meg jó eséllyel soha megtalálni az igaz párjukat a való életben, mert ennyire gyenge jelleműek.
2014. ápr. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Te voltál a 213. ribi, akit a szép pofijával meghódított. Micsoda megtiszteltetés ez számodra.
2014. ápr. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!