Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elso csokom a baratnommel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elso csokom a baratnommel ugy, hogy en is lany vagyok.!?

Figyelt kérdés
13 eves lany vagyok, es az elso csokom a baratnommel volt, felelsz vagy merszezésnel.. De mostmar szeretnek egy fiuval is. Lehet hogy most itt az alkalom. Es hogy a baratnommel erdemes lenne ugymond 'gyakorolni' hogy minden tokeletesen suljon el? Mert nagyib fontos lenne!
2014. febr. 21. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy erre szükséged lenne, de ahogy gondolod :D

17/L

2014. febr. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Okee:D
2014. febr. 21. 21:46
 3/9 anonim ***** válasza:

13 évesen pasi? o.O hallod azért ez picit gáz -.-

talán 15 évesen már anyuka akarsz lenni? hát sok szerencsét...

2014. febr. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A mélytorkozást se felejtsd el gyakorolni a banánon. Remélem nem akarsz megbukni szopásból.
2014. febr. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21:51 hát ez tetszett,valami hasonló válasszal szerettem volna segíteni szegény kislányt,de így csak megköszönni tudom a válaszod,szép volt,szerintem pont ezt szerette volna hallani :)
2014. febr. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szoljatok ha nevetnem kell:))
2014. febr. 22. 15:44
 7/9 anonim ***** válasza:

Ezen nem nevetni kellene,hanem inkább sírni,hogy ekkorát változott a világ,én is még csak 19/F vagyok,de amikor én voltam 13 akkor nem ez volt a lányok legnagyobb problémája.

Ezen szerintem gondolkodj el egy kicsit,nem akarok prédikálni,ez csak egy szimpla jó tanács.

2014. febr. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Annyira szeretem hogy az en kerdeseimre soha senki nem tud normalisan valaszolni, csak kioktatoan, es lekezeloen ide tolja a kepet es leirja a hulyeseget amire egyebkent en nem vagyok kivancsi es nem is kert meg ra titeket senki hogy most nekem beszamoljatok arrol hogy nekem mi jó es mi nem jo:) egyket ember van aki neha tud hasznalhato, ertelemes valaszt adni egyebkent meg csak agyfarasztok jarnak ide:)
2014. febr. 26. 00:18
 9/9 anonim ***** válasza:

Hallod, 100-150 évvel ezelőtt agyon vertek volna a szüleid ha ránézel egy pasira. Ott 18 éves kor előtt nem volt pasizás.

De kár, hogy a mai világba nincs ez a tudat bevezetve. Mond már meg őszintén, minek neked pasi? Tanulni kellene, okosodni, hogy ember legyen belőled. Nem pasizni.

Azért csináljátok ezt mert látjátok másoktól?

Annyira cinkes dolog. Barátnőzni kellene, jó sokáig, nem pasikról áradozni, mert kifogtok égni a semmiért 18-20 éves korotokra.

2016. febr. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!