Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy hihetnék benne már vén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hihetnék benne már vén fejjel, hogy valaha nekem is lehet barátnőm, ha eddig mindenki csak visszautasította a közeledésemet?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 24. 20:20
1 2
 11/12 anonim válasza:
Kedves Kérdező! Prostituáltat ajánlok, igényesek vannak a neten. Ez most nem trollkodás, és nem vicc.. tényleg segíteni szeretnék. Hasonló helyzetben voltam mint te (25) és segített a csaj. Utána megváltozott bennem is valami, könnyebben nyíltam, és barátnőm is lett 2 hónapja. (ha lehet ne röhögjetek ki, nekem így sikerült:D)
2014. ápr. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
57%
Hàt figyelj. Én 16 vagyok, és van 1 lefektetett aranyszabályom ott, hogy ki jöhet szóba, mint barátnő. #1 Legyen szép. Mert ugye a férfi vizuális, a belső értékekre nem áll fel a micsoda. Szerintem egy cipőben járunk, nemde? Gondolom te is inkább a szebb csajokra mész, ők is utasítottak el. Ronda lányok meg kizárva, ugye? Hát, ha eddig stimmelnek nézeteink akkor szerintem egyszerűen add fel. Igen, tedd ezt. Inkàbb nyúlj magadhoz, minthogysem nap mint nap tördelnéd magad annál a csajnàl, hogy ugyan már ne csak kènyszerből szóljon hozzád, hallgasson meg. Hidd el, nem éri meg, csak pazarlod az idődet, ami hiàba làtszik soknak, kevés van belőle. Én már megértettem a lènyeget; aki bejön neked, az undorodik tőled, akinek kellesz attól meg te öklendezel. Ez van, szomorú, de... igaz :'/
2014. szept. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!