Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van manapság ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van manapság ennyi hisztis és nyafka, tehetetlen férfi?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 24. 21:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Amiért ennyi általánosító nő :D


A kivétel

2014. ápr. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
27%
Társadalom tette ezt velük értem itt a sok vissza utasítást a magas mércét.
2014. ápr. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
A nők miatt. Ha nem kezdeményezünk az a baj, ha kezdeményezünk az a baj. Iszonyat magas a mérce, ezért az átlagosnak mondható férfiak vagy az az alattiaknak nagy százalékba esélyük sincsen és csak visszautasítást kapnak.
2014. ápr. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Amiért ennyi nyafka, hisztis, beképzelt, felszínes, ostoba nőszemély van, akik rendszerint átlagosak vagy az alattiak (főleg az értelmi és az érzelmi intelligenciájuk). Tisztelet az igen csekély kivételnek.
2014. ápr. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
29%
Talán mert nem FÉRFIAK. Egyéb jelzők illenek rájuk,de ezek nem szalonképesek.
2014. ápr. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
5%

Az egyenjogúság miatt.

Sajnos ennek ez a mellékhatása.

2014. ápr. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem tartom magam egyiknek sem, mindösszesen egy 27 éves szűz vagyok.
2014. ápr. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%

Nyaaaj HAGYJÁÁÁÁL!!


18/F

2014. ápr. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
14%

Érdekes válaszok születtek... :-)


Az imént olvastam egy 30 éves szűz pasiról egy kérdést... ...és az jutott eszembe, hogy az is inkább verte a bránert fél életen át, minthogy megajándékozzon egy "tökéletes" csajt az orgazmus örömével...


Szerintem jól tette! :-)


(aki nőkkel foglalkozik, annak elsőbb a haja húllik ki... :-) ...aztán meg az összes fogát is elhagyja :-))


Tehát válaszolva a kérdésre: nyafogni egyszerűbb, mint megérteni a nőket! :-) ...főleg úgy, hogy szegény nők sokszor saját magukat sem értik meg! :-)

2014. ápr. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ezért kapni fogsz! Úgy elfenekellek mint még soha!
2014. ápr. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!