Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj ha túl szép vagyok? Fiúk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha túl szép vagyok? Fiúk?

Figyelt kérdés
Sokáig magamban kerestem a hibát. Alig kezdeményezett nálam valaki, míg a rondább lányok egyszerre 5 pasit hülyítenek. Aztán osztálykiránduláson engem választottak a legszebb csajnak az osztályból, az két fiúnak több mint két éve tetszek.De egyik sem kezdeményez. Egy másik o.társam aki fiú mondta ha kicsit elérhetőbb lennék egyszerűbb lenne. Tény, hogy csak azokkal vagyok kedves akiket bírok. Viszont másokkal nagyon flegmán tudok viselkedni. Kb csak fiú barátaim vannak, sokszor vagyok egyedül, mert utálom ha valaki a nyakamon van. Általában két típus szokott ismerkedni: harmincas pasik és a páwagyerekek. Aki nekem tetszik véletlenül sem, nem néznék ki belőlem, hogy szeretem a rockot stb. Hogyan változtassak? Nem fontos egy fiúban a külső egyáltalán, mégis mindig ilyen el vagyok szállva magamtól hülyegyerekek találnak he.
2014. ápr. 25. 17:27
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Egy képet mutathatnál, hadd lássuk tényleg túl szép vagy-e. (nem hinném)
2014. ápr. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Te, ember, küldj már képet.
2014. ápr. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Meg amúgy mi az hogy túl szép? :D:D 11/10, vagy mi? :D
2014. ápr. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Aki kért annak küldtem képet privátban. Nem vagyok beképzelt, mint mondtam sokáig önbizalomhiányos voltam, szedtem is miatta Stimulotont. Viszont akiket szeretek azokkal teljesen másmilyen vagyok.
2014. ápr. 25. 17:46
 15/27 anonim ***** válasza:
Nekem nem küldtél pedig kértem. :(
2014. ápr. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Küldj nekem is.
2014. ápr. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

szerintem igen, lehet baj. jó nagy önbizalom kellhet ahoz, hogy egy tényleg szép, kicsit "jégkirálynő fílinges" lánynál kezdeményezni merjenek, ami ugye az általad leírt maguktól elszálló pasiknál van meg legtöbbször..

szóval a megoldás, kezdeményezz annàl, aki tetszik :)

(küldenél egyébként nekem is képet? kíváncsi vagyok)

2014. ápr. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Szia

Én is szeretnék egy képet. Mennyi idős vagy?

2014. ápr. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Én is kíváncsi lettem :)

Küldesz nekem is képet?

2014. ápr. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim válasza:

Elkeserítő, de igen is baj lehet. Nem ecsetelem a generációnk puhányságát/életképtelenségét, gondolom más is tudja hogy az emberek nagy részének semmihez nincs elég önbizalma. Ez tragédia.

És a fiatal srácok, akik tapasztalatlanok, ha meglátnak egy szép lányt akkor kifogásokat keresnek, hogy ne kelljen odamenniük.

Ha egy lány nagyon szép akkor az a kifogás, hogy sok fiúból válogathat, akkor miért választaná őt egy jobb pasi helyett? És mivel mindenki íg gondolja ezért csak a tapasztaltabbak mernek majd odamenni. (Írtad is a harmincasokat.)

Ezzel sok mindent nem tehetsz, talán annyit hogy jelzel annak aki tetszik, rámosolyogsz, vagy te kezdeményezel.

Egyébként nekem is küldenél egy képet magadról? Sikerült kíváncsivá tenned.

2014. ápr. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!