Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj ha túl szép vagyok? Fiúk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha túl szép vagyok? Fiúk?

Figyelt kérdés
Sokáig magamban kerestem a hibát. Alig kezdeményezett nálam valaki, míg a rondább lányok egyszerre 5 pasit hülyítenek. Aztán osztálykiránduláson engem választottak a legszebb csajnak az osztályból, az két fiúnak több mint két éve tetszek.De egyik sem kezdeményez. Egy másik o.társam aki fiú mondta ha kicsit elérhetőbb lennék egyszerűbb lenne. Tény, hogy csak azokkal vagyok kedves akiket bírok. Viszont másokkal nagyon flegmán tudok viselkedni. Kb csak fiú barátaim vannak, sokszor vagyok egyedül, mert utálom ha valaki a nyakamon van. Általában két típus szokott ismerkedni: harmincas pasik és a páwagyerekek. Aki nekem tetszik véletlenül sem, nem néznék ki belőlem, hogy szeretem a rockot stb. Hogyan változtassak? Nem fontos egy fiúban a külső egyáltalán, mégis mindig ilyen el vagyok szállva magamtól hülyegyerekek találnak he.
2014. ápr. 25. 17:27
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Nekem is küldj képet, kíváncsi vagyok.
2014. ápr. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

És így kiderülne hogy full átlagos csaj. (Mert általában így szokott lenni.)


Na had'lám szebb vagy-e nálam:)

2014. ápr. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Megnéznélek én is!
2014. ápr. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Úgy látom bennünk csak az a közös, hogy szeretjük a rock zenét. Én ronda srác vagyok és már belefáradtam, hogy minden lány elutasít, kicsúfol, lenéz a külsőm miatt, úgyhogy én már semmilyen lánynál sem próbálkozom egy ideje. Szerintem neked olyan fiú kéne, aki külsőre hasonóan tökéletes hozzád, illetve egóban is a tiédhez hasonlít. Sok sikert!
2014. ápr. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 ASOT ***** válasza:
Ide is küldhetsz ha gondolod, de ha 15 alatti vagy inkább ne.
2014. ápr. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Nekem nem küldtél, küldj mááááár!!!
2014. ápr. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

nem fog küldeni mert rájött hogy csak beképzelt és az 5 kiló sminket lemosva már nem is olyan tökéletes

de nyugi szívem annyit tudok erre mondani hogy ELMÚLIK

2014. ápr. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!