Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne a legjobb megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés

Iszonyatosan bele vagyok zúgva a legjobb fiú barátomba.Ezt tudja is,mert beszélgettünk róla.Vagyis akarattal ki szedte belőlem.Akkor azt mondta,hogy kapcsolat nem lehet,mivel ég és a föld vagyunk.Ebben igaza is van,mert idősebb vagyok nála jóval.Akkor sikerült ezen túl jutnunk,de falra mászok a viselkedésétől.Aggódik értem,félt,óv,védelmez.Ha hülyeséget akarok csinálni akkor rendszerint megakadályozza.Bár neki minden hülyeség amit tenni akarok.Sokszor olyan mint ha nem is tudom de az apám lenne.Hiába is kértem,hogy ne legyen ilyen.Annyit mondott ,hogy aki fontos azzal ilyen az ember.

Közben meg belül napról napra meghalok egy picit,hogy sosem lesz az enyém.Ha azt irom,hogy a barátja vagyok,akkor kijavit,hogy a társa vagyok a másik fele.Mit kéne csinálnom?Komolyan néha már a dili határán vagyok,de nekem nagyon fontos,és képtelen lennék csak úgy felszivódni.Igy meg feszült és ideges vagyok nap mint nap.Nem tudom mi lenne a jó.


2014. ápr. 25. 23:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Na most szépen kijelölöd azt amit irtál ctrl+c irsz a csávónak ctrl+v és kész(vagyis mond el neki is mit érzel)
2014. ápr. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tiszta vizet a pohárba:

"A párod vagyok? Párkapcsolat van köztünk? Igen? Nem azt mondtad nemrég, hogy nem lehetünk egy pár? Ha azok vagyunk, akkor sem az apám vagy, hagyj békén ezzel a leereszkedő viselkedéssel. Ez nem törődés, hanem sértés."

2014. ápr. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!