Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt olyan "lány" akinek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan "lány" akinek a mensrtuációja még nem jött meg és úgy szexelt? Utána meg jött neki? És ha folyamatosan szexelt?

Figyelt kérdés
:O ezt csak kérdezem. :) (Nem vagyok rá példa :D) Bocsánat a hülye kérdésemért de ezt muszáj volt megkérdeznem :)
2009. dec. 24. 08:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom de nem értem, hogy mi is a kérdés.
2009. dec. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szóval nem védekezett, és szexelt, mikor nem volt meg, és nem esett teherbe.

Én sokáig így csináltam (párom nem ment el bennem), hála nem estem teherbe, DE állandóan paráztam, így jó pár éve már gyógyszerezek, mert a baj bármikor beüthet.

2009. dec. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem jött még megneki egyszer sem a menstruációja. úgy szexelt. utána megjött neki?
2009. dec. 24. 08:42
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
jaaa értem. Szóval egy olyan éretlen lányról beszélünk, aki még testileg se volt érett a szexre, ugyanis még nem is menstruált, és mégis szexelt? jaj azért ez durva lenne, még elméleti kérdés szinten is. És azért szexelt, hogy megjöjjön neki? Bocs de teljesen értelmetlen a kérdésed.
2009. dec. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt úgy érted, hogy mondjuk 14 évesen már szexelt, de csak később, 15-16 évesen menstruált először?

Öszintén szólva nem lennék már azon sem meglepve, ha pár év múlva az óvodában vagy a bölcsiben esnének egymásnak a gyerekek. Pelus le, cumi kiköp és mehet a menet! Igaz, hogy egyikünk sem tudja, mit tesz, nem is jó igazán, de mindenhol ezt látjuk, a szomszéd Pistike is csinálta már, miért pont én maradjak ki?

Tudom, erős a példa, de tényleg nem tudom, hogyan lehetne a mai tinikkel, kamaszokkal megértetni, hogy legalább azt várják meg, amíg a természet, a génjeik a szexuális életre éretté, felkészültté teszik őket! Hogy addig várjanak, amíg mindezt egy érett, érzelmeken alapuló kapcsolatban tehetik meg, az már tényleg csak álom...

2009. dec. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%

Elvileg, ha nem jött még meg neki soha, akkor nem eshet teherbe, mert nincs peteérése. A menstruáció is az, hogy a méh falán, vagy hol, réteg képződik, amibe beágyazódna a megtermékenyített petesejt.

Szóval elméletileg nem. De a mai világban annyi minden megtörténik, hogy soha nem lehet tudni.

2009. dec. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, vannak ilyenek, jó pár éve volt egy cigány lány, ő 12 évesen esett teherbe, nem védekeztek, mert még nem volt meg neki. Aztán az elsőnél bekapta a legyet.

De nem törvényszerű, hogy annál teherbe essen valaki, szóval lehet, hogy rendszeres szexuális életet él majd megjön neki az első.

Ezen amúgy nem tudom, mi a meglepő.

2009. dec. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
értem. :D köszönöm a válaszokat. :) magyarul: igen :D
2009. dec. 24. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!