Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szégyen, vagy sem? Kisegítő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyen, vagy sem? Kisegítő iskolába jártam, mert nem tudtam úgy tanulni, mint a többiek. Nem vagyok hülye, vagy szellemifogyatékos, csak nehezebben tanulok meg dolgokat.

Figyelt kérdés
Például nem tudok úgy számolni, mint mások és nem megy a matek, vagy rossz vagyok szövegértésből is, nem tudom egyik pillanatról a másikra megjegyezni az anyagot. Sosem Tmertem ezt idáig elmondani egy barátnőmnek sem, mert féltem hogy kigúnyolnak majd. Ti elfogadnátok így egy férfit?
2014. ápr. 27. 20:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ha nem mondod senkinek akkor soha nem tudódik ki, ugyanis nálam is jelen voltak a tanulási zavarok, matekból 3.os korom óta osztályozhatatlan voltam, szövegértésem se a legjobb, de ami érdekel azt megértem.

21F

2014. ápr. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
87%

Helyesírásból simán felülmúltad a "rendes" iskolát végzettek nagy többségét. Az itteni tagok 99%-ánál meg simán intelligensebb vagy. (#4-nél egészen biztosan, aki még azt az értelmi szintet sem érte el, hogy a tanulási nehézségeket a hosszú távú emlékezet teljes hiányától megkülönböztesse.)

Az igazság az, hogy az ember különböző képességei rendkívül széles skálán mozognak. Bár én férfi vagyok, ennél fogva nem tudok 100%-ban úgy gondolkodni, mint egy nő, de szerintem egy valamire való nő többre értékeli az intelligenciát (és egyáltalán azt, hogy értelmes ember vagy), mint azt, hogy 10 perc alatt be tudsz-e nyalni egy anyagot. Sőt, hiába tud valaki benyalni egy fél lexikont egy este alatt, ha mögötte nincs értelem.

Meg egyáltalán, valakinek ez megy jobban, valakinek meg az. Nem vagyunk egyformák.


Sajnos a kisegítő iskolákról mindenkinek az jut eszébe, hogy oda csak h*lyék járnak. Ami persze nem igaz, csak tudod, az emberek szeretnek előítéletesek lenni.

Én azt mondom, ha egy értelmes lány, akkor nem fogja zavarni a múltad, és azt az embert fogja benned látni, aki valójában vagy.

2014. ápr. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Igy nem szegyen!!

Sajnos az emberek akik okos szemelyeket valasztanak maguk melle parnak,azok szamara az erettsegi,diploma a fontos.

De ezek csak papirok!(Tisztelet a kivetelnek,akik nem csak egy vizsga erejeig okosak)

Van egy evdolyamtarsam,aki kituno tanulo,de szornyen buta.A tananyagot bevagta,irt/felelt belole egy otost. Amikor egy uj anyagreszbe kezdett a osztalya,akkor viszont keptelen volt meglatni az elozo es az akkori anyagresz kozott a logikai osszefuggest. Mintha betanulnal egy algoritmust,de fogalmad se lenne rola,hogy egyes lepesek a mozdulatsorodban mire valok.

Ehhez kepest vannak olyan emberek(koztuk en is),akik rossz tanulok.Sajnos tanulasi modszereim szornyuek,igy tortenelembol 2-es vagyok(pedig mindent megteszek!). A temak kozott a logikai osszefuggest meglatom,megtudom saccolni,hogy egyes tortenelmi esemenyek miert tortentek ugy,ahogy,es az oran szerezett ismereteimet az eletben hasznositani tudom.

Magyarul,szerintem nem gaz. Egy kettes tanulo is lehet tisztesseges allampolgar,egy otos tanulo is lehet bunkoes kulturalatlan.

2014. ápr. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"Haha :D nem! Bocs de az eletben

egy par dolgot azert megkell

jegyezni:)"


Kezdetnek például javaslom a "meg kell jegyezni" írásmódját...

2014. jún. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!