Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha bánt az élet, okkal teszi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha bánt az élet, okkal teszi, nem öl meg, csak erősít?

Figyelt kérdés

De még meddig?

Ha ez igaz, már kiállhatnék Schwarzenegger vagy Stallone ellen, de még Mike Tysont is leverhetném... De tuti kamu...



2014. ápr. 27. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát haver, ha téged erősebbé tett az élet bántásokkal mint engem, azt megnézném. :D Amúgy ez tipikus siránkozós kérdés. Szedd össze magad, és állj a sarkadra bakker.
2014. ápr. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valami olyasmi.
2014. ápr. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azon vagyok egy ideje...
2014. ápr. 27. 22:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Én meghallgatlak hátha tudok segíteni engem is b* sz az élet rendesen..:D
2014. ápr. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha ez valóban így lenne,akkor én már egy kézzel roppantanám össze a Földet kb.

Amúgy annyi az egész,hogy minél többet bánt az élet,annál rosszabb igazából,és egyre jobban nem fogod érteni miért pont veled történik ennyi rossz,és mivel "érdemelted" ezt ki...Valójában ez gyengít egyre jobban,és egyáltalán nem erősít.

2014. ápr. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!