Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottam a párommal, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a párommal, de még mindig tartjuk a kapcsolatot. Szerintetek jó ötlet?

Figyelt kérdés

Kb 2 hete hogy szétmentunk, mert naon sokat veszekedtunk mi már, de mindég kibékultunk, és most meg osszevesztunk azon, hogy állandoan féltékennyé tesz, és én meg veszekszek rá, hogy ne csajozzon, stb...o meg simán lepics@zz, de nemhiszem hogy komolyan gondolja. Ha megiszik, akkor oszintén lehordott mindennek, még mai napig is, ha nem, akkor ok...lehet vele beszélni.Eljottem tole mert este osszevesztunk, és másnap mentem, akkoris a ton egy csajocskát bámult, meg elment a haverokhoz leulni, én meg ott álltam pár méterre egyedul, mint egy Balf.sz és néztem rá. Nemakartam oda menni, mert ha fontos lettem volna, akkor odajott volna, de nem. Hát mondtam hogy meek haza, most meg azt hireszteli rolam, hogy semmibol semmi oszepakoltam, és eltuntem....Kozben szoltam is neki, meg o maga is mondta, hogy jobb neki nélkulem, mert akkor szakatt számra tud inni, meg bulizni, csajozni, és nem vagyok féltékeny rá. Telefonon tartjuk a kapcsolatot, beszelgetunk, de minden nap iszik bulizgat csajokkal fiukkal, és ha megiszik, mint épp most is, rib.ncnak nevez, meg igy ugy....csak én ezt megszoktam, mert szerettem, és emiatt nemakartam ot elhagyni. O jár ossze viszza, hajnalokig kimarad, én most elmentem a bárba 30 percre, és már azt kiabálta, sz..pni voltam, megcsalom, mindenkinek odaadom magam, olcso kurv. vaok, meg ilyenek....és mikor mondom, hogy mindenki magábol indul ki, mármint o van csajokkal, még akkoris, ha telcsizunk, akkor felháborodik, tunj a pics@b@.......meg így. De szeretem ot sajna, és nemtudnák ugy lenni, hogy nehaljam ot, netudjam mit csinal....Olyan helyen lakom, ahol keves az esely jo pasit fogni, mindenki alkoholista, szorakozni sem tudok pasikkal, mert egybol a szex, csajok is olyanok amilyenek, ugy nincs JO baratom, és bele fogok bolondulni ebbe. Szakítsam meg vele a kapcsolatot, ha így beszél velem, vagy lehet ebbol még valami? Mit tegyek? amúgy másfél évig voltunk eggyut.

22L


2012. aug. 10. 21:46
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és azért is tartjuk a kapcsolatot, mert én akartam, mert tudja, hogy nincs kivel megbeszélnem sok dolgot, és azt mindet vele beszélem meg, mert o volt a pasim.
2012. aug. 10. 21:48
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el, de a kapcsolattartást nem igazán tartom jó ötletnek.


24/n

2012. aug. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
hát, húzós a dolog. sajnos nem tudlak megérteni, miért ragaszkodsz hozzá még mindig, de a szerelem ilyen. én soha nem beszélnék így a barátnőmmel. sztem a kapcsolatot is jobb lenne, ha megszakítanád vele. kár h nincs senkid. barátnők sincsenek?
2012. aug. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem jó ötlet, hidd el tapasztalat :(
2012. aug. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nincsen baratno sem, mert sok mindenkiben csalodtam, atvertek kibeszeltek, faluban mar csak igy megy, es sosem voltam ithon, ezert nemtudtam baratnore szert tenni...sajna, ez a legrosszabb, mert csak a volt parommal tudok megbeszelni olyat, amit egy baratnovel kellene.



Az utolso valaszolo, meg milyen tapasztalatrol van szo, ha tudhatom....Mi alakulhat ki abbol, hogy telcsizunk? es szoktam mondani, hogy szeret, meg talalkozni akar velem, de csak ugy egy teljes nap, ahol csok, szex, meg ilyenek lennenek, elfogadnam mert vagyom is ra, meg tudom, hogy nincs semmi betegsege, és más fiuvala nemlehetek csak ugy, hogy nemismerem, de azt már nemkéne komolyan nem? Akkor megint jobban fájna hogy nem vagyok mellete

2012. aug. 10. 22:10
 6/11 anonim ***** válasza:
ne haragudj, de egy ilyen részeges, csajozós, veled durván bánós pasihoz vonzódsz, nem vagy normális. mazochista lehetsz, sztem szedesd szét magad vele, biztos nagyon élveznéd.
2012. aug. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nemaz hogy vonzodok, csak anyira jo tud lenni jozanon, hogy feledteti velem a rosszat, és csak a jot nezem, szeretem, de nemtom megmagyarazni, hogy miert.
2012. aug. 11. 10:39
 8/11 anonim ***** válasza:

6. voltam. sztem keményen írtam. de néha gondolkozz is. nem bántásból írom. de azt is kell tudni ilyen helyzetben. ok, én nálad idősebb vagyok és én is elég későn kezdtem megtanulni gondolkozni.

én nem iszom, nem bánok durván senkivel, akkor az a tökfej miért különb nálam? köcsög világ van és köcsög a lányok gondolkodása, utálom.

2012. aug. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

hat ez sokszor megmagyarazhatatlan.

Minden fiu akar egy jo csajt, aki csak az o kedvéért rosz, és minden csaj akar egy Rosz fiút, aki csak az o kedvéért Jo.... Ez így is van, ha belegondolsz jobban

2012. aug. 11. 17:08
 10/11 anonim ***** válasza:
8. voltam. felejtsd el azt a fiút inkább, nincs értelme, csajozós, ivós fiúban reménykedni. jobbat érdemelsz. sajnálom h nincsenek barátnőid se nagyon, de sztem ők is ezt mondanák.
2012. aug. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!