Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1éve hogy szakítottam exemmel....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1éve hogy szakítottam exemmel. Bántott megalázott stb. könyörgött pár hónapig, de nem is reagáltam neki, majd megutált és azóta is tart. Elhord mindennek, minden kapcsolatot megszakított velem, kibeszél és szid. Miért csinálja?

Figyelt kérdés
ha valaha szerettük egymást miért nem tud utólag normálisan viselkedni,főleg h ő volt az oka h vége lett?
2012. júl. 1. 15:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
mert így akar keménynek tűnni, de hidd el belül rettenetesen szenved. rengeteg ilyet láttam már.
2012. júl. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mert az ember amit soha nem tud elviselni, az elutasítás, mivel te szakítottál vele, gondolom,h te utasítottad el.A többi már csak az elutasítás utáni következmény...
2012. júl. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
de ennyire nem érdekli h mi van velem ? mindenhol letilt,barátai nem szólhatnak hozzám..
2012. júl. 1. 15:43
 4/13 A kérdező kommentje:
holott tudom h nagyon szeretett sírt nekem minden nap.akkor amiatt így ki tudott ábrándulni mert nem fogadtam vissza?
2012. júl. 1. 15:44
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen, mert amíg így viselkedik veled, addig nem fog megbocsájtani neked. Majd ha már elfelejti a sérelmét amit tettél vele, az elutasítás, akkor , de csak akkor normalizálódik a dolog, és tudtok lefolytatni civilizált beszélgetést.
2012. júl. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
csak a legdurvább az egészbe,h nem is egy okom volt h elmeneküljek a kapcsolatból..és még én vagyok a rossz:S
2012. júl. 1. 15:46
 7/13 anonim ***** válasza:

Vissza akar vágni.

Sz@rd le, annál jobban nem fog fájni neki semmi.

2012. júl. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Jah, ilyenkor van a sárdobálás..majd idővel lenyugszanak a dolgok, pár év:)
2012. júl. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
ezt teszem,nem is beszélünk. csak nem értem h miért jó ez
2012. júl. 1. 15:48
 10/13 anonim ***** válasza:

Az én esetem is nagyon hasonló volt a tiedéhez, csak nálunk nem volt kibeszélés, meg elhordás, már a gyűlölet is kihunyt.


Nem kell mindenre választ keresned, úgysem sikerül.

2012. júl. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!