Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek én zaklató vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek én zaklató vagyok?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki tetszik.

Tavaly megszereztem az órarendjét, így mindig tudtam, hol van. Volt, hogy követtem is. Megfogom azokat a tárgyakat, amikhez ő is hozzáérthet, és elképzelem, ahogy végighúzza ő is a kezét pl. a szekrényén. Volt, hogy ajándékot is akartam neki névtelenül adni, de nem tettem, mert féltem a lebukástól.

Képet is csináltam róla titokban, meg lementettem a netről is egyet róla.

Azért nem merek személyesen ismerkedni vele, mert úgysem tudnék megszólalni, és nem vagyok elég szép.


2014. ápr. 29. 16:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyenlőre csak fanatikus mert ő ezekről a dolgokról mit sem tud. Majd akkor leszel zaklató, ha ő is tudni fogja és úgy küldözgeted neki az ajándékokat.
2014. ápr. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Na amit már biztosan tudok, hogy én nem vagyok zaklató... :D
2014. ápr. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja, küldj egy képet róla és magadról privátban!!!
2014. ápr. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Vizuális típus vagy?
2014. ápr. 29. 16:31
 5/9 anonim ***** válasza:
Attól függ.. Most hogy így megkérdezted, nem vagyok biztos benne hogy tudom mit jelent...
2014. ápr. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Wooo. Szerintem aranyos xD
2014. ápr. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát, az biztos. Megnézni más órarendjét, meg követni? Elég ilyesztő. Aranyos, hogy ajándékot akartál neki adni, viszont a többet nyom a latban, hogy a személyes cuccait tapizod.
2014. ápr. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem a személyes cuccait. Csak pl. a szekrénye ajtaját. :)
2014. ápr. 29. 20:00
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát, még így is fura...
2014. ápr. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!