Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csendes fiúk nem férfiasak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csendes fiúk nem férfiasak?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 29. 23:14
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
az vagyok, ha kitalálod, hanyas vagyok:)
2014. ápr. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

"A férfinak az a dolga hogy domináns vezér legyen.

Ha erre képtelen akkor nem férfias."


Hú de izgi trollkérdés! :D

Csendben is lehet valaki domináns, a nem csendesek alapból gyanúsak, hogy csak a pofa a nagy. :)

2014. ápr. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Képzeld magad elé Chuck Norris-t, amint szétrúgja valaki seggét, úgy szép csöndben. Ezt most honnan szedted, komolyan?
2014. ápr. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Kérdező, te sem vagy teljesen tisztában a férfiassággal.

Egyébként, persze, hogy lehetnek férfiasak.

2014. ápr. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

"A férfinak az a dolga hogy domináns vezér legyen.

Ha erre képtelen akkor nem férfias."


Igazad van, viszont ennek semmi köze ahhoz, hogy valaki csendes...

2014. ápr. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
A csendesség nem függ össze azzal, hogy valaki domináns-e vagy sem. Nem csak a nagypofájúak lehetnek domináns alkatok. Van olyan ember is, aki csendesebb, nyugodtabb fajta, de mellé határozottak és talpraesettek, nem befolyásolhatóak. Akik az eszükkel gondolkoznak, és nem a farkukkal, és nem szájhősök. Komolyabb kapcsolatra a nőknek ilyen férfi kell, nem egy szófosó hülyegyerek.
2014. ápr. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

"A férfinak az a dolga"


Már megint az elvárások.

Add magad, lesz, aki beléd szeret. Ennyi, és nem több. Nem kell megkomponálni, megerőszakolni, átszabatni, kitalálni saját magadat.

Persze az nem árt, hogy többé-kevésbé harmóniában legyél magaddal, és EMIATT meglegyen a kellő önbizalmad.

2014. ápr. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Még régebben megismertem egy társaságot és ott volt egy csendesebb fiú,de valahogy mégis magabiztos volt.Ami fura volt benne az az,hogy elindult valahova a csapat mondjuk,akkor rendesen megkérdezték a többiek,hogy akkor oda menjünk?meg ilyenek,engedélyt kértek szinte.Szóval nem nagyon beszélt,de mégis ő volt a főnök.Viszont a cselekvésben meg ő volt az első.Odajött egy este két fickó kötözködni és gondolkozás nélkül szétverte mind a kettőt,mielőtt bárki is eszmélt volna,hogy mi van.A mai napig nem láttam tőle alfább pasit.
2014. ápr. 30. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

"A mai napig nem láttam tőle alfább pasit."


Mert még nem találkoztál vele. Ő sem beszél sokat.


https://www.youtube.com/watch?v=E3ykihXBp5Q

2014. ápr. 30. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
"Nem szeretem az üvöltő majmokat, sem a bólogató kiskutyát, hanem azt szeretem, ha csendben lépked mellettem a tigris."
2014. ápr. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!