Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi számít kis mellnek? Fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít kis mellnek? Fiúk nálatok a mérete mennyire fontos?

Figyelt kérdés
Mert a barátom folyton megemlíti hogy kicsi a mellem de gyönyörű a testem. Akkor is zavar hogy folyton feljön eza téma és hogy nem tudja közé tenni a micsodáját mert kicsi.Pedig szerintem átlagos méretű a mellem 75B-s.

2014. ápr. 30. 12:31
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
Én örülnék ha ilyen barátnőm lenne! Sajnos nincs!
2014. ápr. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
Az átlagnál - vagyis a B kosarúnál - kisebb számít kicsinek. pl. az enyém :)
2014. ápr. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:

1. A barátod tapasztalatlan ÉS bunkó. A bunkóságra nem lehet indok a tapasztalatlanság.


2. A melleid szerintem is rendben vannak.


3. Ez a ruhában izgatóbb vagy, mint ruha nélkül kétélű dolog. A férfiak szeretik, ha van valami a hőn áhított nőn, valami, amit le lehet hámozni, valami, ami takarja a fontos részleteket. Ez kb. olyan, mint ajándékot kapni, hisz a kicsomagolás izgalmát semmi sem kárpótolhatja (ilyen szempontból a férfiak képesek átvedleni hatéves gyerekké, aki csillogó szemmel veti rá magát a kapott ajándékra). Csak gondolj bele, hogy a fehérneműknek és a különböző szettek, összeállítások milyen kelendőek.


Ugyanakkor az ő esetében felmerül az a kérdés, hogy a barátod ilyenkor nem képzel-e olyan dolgokat a ruha alá, amik tulajdonképpen nincsenek.


Szerintem csücsüljetek le és beszéljétek meg ezeket a kérdéseket! Ha valami bánt a párkapcsolatodban, azt sose hagyd szó nélkül, hanem beszéld meg a partnereddel és oldjátok fel a feszültséget!

2014. ápr. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
#19 Dicsérem őszinteséged, de elég szar életed lehet, ha te mellek alapján választasz magadnak párt, és a nagy mellek testesítik meg neked a vonzó, kívánatos nő fogalmát. A felszínesség netovábbja. Gondolom neked elég annyi, hogy legyen két nagy dudája, meg egy p.inája, és ezzel le is van tudva az ügy. Tényleg sajnállak. Csak vigyázz, nehogy egyszer netán visszanyaljon a fagyi.
2014. ápr. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 A kérdező kommentje:

19-es gondolom a farokméreted is átlag feletti.:D


Persze ennyi erővel szerintem a szép farok 16,5 cm felett kezdődik na ez hogy esne?

2014. ápr. 30. 14:00
 26/43 anonim ***** válasza:

én örülök c-kosaras versenyző őszinteségének.

felesleges emiatt centivel turkálni a gatyájában.

2014. ápr. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
Amíg nem túl nagy, addig nem érdekel mekkora. Szerintem a tenyérbe illő pont tökéletes és mivel a kisebb érzékenyebb is, így könnyebb beindítani vele a csajt. :D
2014. ápr. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
100%
19-es vagyok: sejtettem, hogy ezzel a válasszal nem leszek népszerű, de legalább őszinte voltam. És egyébként mondtam én olyat, hogy a mellen kívül más nem számít? Nem. Ami a külső tulajdonságokat illeti számomra az egyik legfontosabb szempont, de nyilván a személyiség, a belső tulajdonságok is ugyanúgy fontosak, mint a külső. Fogadni mernék, ha azt írtam volna például, hogy nekem a kövér lányok nem tetszenek, vagy az olyanok, akiknek nagyon nagy az orra, vagy tudomisén, akkor az ellen senkinek nem lett volna semmi kifogása:)
2014. ápr. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
Én barátnőmnek is 75B de mégis közé tudom rakni a megoldást, pedig nekem az átlagnál bőven nagyobb.
2014. ápr. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
Neked miért számít sértésnek, ha azt mondja, kicsi a melled? Ezzel nem feltétlenül azt akarja mondani, hogy neki nem tetszik vagy hogy ronda.
2014. ápr. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!