Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi számít kis mellnek? Fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít kis mellnek? Fiúk nálatok a mérete mennyire fontos?

Figyelt kérdés
Mert a barátom folyton megemlíti hogy kicsi a mellem de gyönyörű a testem. Akkor is zavar hogy folyton feljön eza téma és hogy nem tudja közé tenni a micsodáját mert kicsi.Pedig szerintem átlagos méretű a mellem 75B-s.

2014. ápr. 30. 12:31
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:

Kerdezo. Ha engem eltudnal fogadni 14,5 cm hosszal es 3,9 cm atmerovel en eskuszom hogy sosem bantanalak meg.

De tudom h ez hulyeseg. Az a baj h ferfi no egyarant csak kritizal pedig ezek a dolgok velunk szuletnek.

2014. ápr. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 A kérdező kommentje:

Mert a kicsi az nem itt kezdődik azért!

Láttam ennél jóval kisebbet na az kicsi! Amúgy meg ne mondjon ilyen sértő dolgokat ha nagyon akarná oda tudná tenni csak béna!

Komolyan nálam nem csak a farok méret számít amúgy.Hanem az összhatás szem arc testalkat.

2014. ápr. 30. 17:43
 33/43 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem is közé lehet tenni. Nekem is sikerült, mert egyszer poénból kipróbáltuk, és ment. Csak nem tetszett egyikőnknek sem, pedig 75B-m van..: :D
2014. ápr. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
Jajj kerdezo eszem agaban sem volt megserteni barkit is. En csak arra probaltam ravilagitani h folyton bantjak egymast azok akik elvileg szerelmesek. El kell fogadni a masikat nem hiszem el hogy ez nem menne.
2014. ápr. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
Bocsi elozo vagyok elneztem mire irtad a valaszt. Ettol fuggetlenul a 2. Mondat all
2014. ápr. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 A kérdező kommentje:

Igen szerintem is elkéne fogadnia így..és nem bántani.

:/

Na ugye 75-ös amúgy már mással kipróbáltam régebben érdekes akkor sikerült. De amúgy nem izgat engem se ez a dolog..

2014. ápr. 30. 18:28
 37/43 A kérdező kommentje:

"Tovább akartam menni, de volt a pasiban valami hátborzongatóan ellenállhatatlan. Mint egy vonatszerencsétlenségben."


na ez pont illik rá.

2014. ápr. 30. 18:50
 38/43 anonim ***** válasza:
Miért nem szakítasz vele? Nem hiszem, hogy ez számodra egy boldog kapcsolat lenne.
2014. ápr. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 A kérdező kommentje:
boldogság az sosem állandó a veszekedések nélkül unalmas lenne minden kapcsolat.
2014. máj. 1. 00:09
 40/43 anonim ***** válasza:
Ha ennyi eszed van, akkor meg ne rinyálj, hanem élj abban, amit magadnak teremtettél...
2014. máj. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!