Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A reménytelen szerelem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A reménytelen szerelem is lehet szép, vagy csak mindig kínzó érzés lehet?

Figyelt kérdés
2009. dec. 25. 13:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet szép, de úgyis kínba torkollik.
2009. dec. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem igazán lehet szép, max egy jót tudsz rá maszturbálni, de sosem fog beteljesülni. Az inkább rossz, mint jó.
2009. dec. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

inkább rossz.

miért nem keresel mást? ne álomvilágban elj. én is igy voltam egy darabig

2009. dec. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Sokáig kínzó érzés marad, de egyszer majd talán megszépül. Én is ebben bízom legalábbis. 27L
2009. dec. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Először jó, azután rossz, majd elmúlik az érzés, csak emlék marad, és akkor talán megint 'jó'.
2009. dec. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
mosolyogva fogsz rá emlékezni egy pár év múlva, de nekem az sem fájt ennyire amikor levágtam egy ujjam:S
2009. dec. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

nekem már 5. éve tart :S

vannak szép pillantok is,amikor találkozzunk ...

2009. dec. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tapasztaltam a reménytelen szerelmet,most tapasztalom már 2 éve.Szerintem nagyon jó érzés.Engem addig izgat egy ember,amíg nem szerzem meg..ez az ember már 2 éve izgat..:D sőőőt..2 éve komolyan szerelmes vagyok belé..és van még egy is..az már beteljesült egyszer..de szakítottunk..és most az is reménytelenné vált..pedig jó lenne úúújra össze jönni..de szép álom..nem baj..igazán szép az az álom.
2009. dec. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Az elején szép, de a végén... nagyon rossz érzés. Keress a szerelmedben olyan dolgokat, amitől már nem fogod vonzónak találni, nekem ez mindig bejön :) 17/F
2009. dec. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát van amikor jó..de aztán eccer csak közbe rájössz hogy áhh nem jó..aztán jön a depiség meg a szomorkodás...

Én 4 éve vagyok így..:S és hát van amikor jó de van amikor szörnyen rossz...

2010. márc. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!