Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Itt a Gyakori kérdéseken meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt a Gyakori kérdéseken meg lehet ismerkedni egy normális emberrel?

Figyelt kérdés
Nem kell nekem privátot írni, csak kíváncsi vagyok a véleményekre.
2014. máj. 1. 13:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Igen, sok normális ember van itt.....tapasztalat :)
2014. máj. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Igen:)
2014. máj. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Lehet de akkor mindkét félnek olyannak kell lenni. Eddig csak komolytalan emberekre találtam.
2014. máj. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Találtam párat, de olyat is akibe jobb, ha nem futottam volna bele.
2014. máj. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Ahol megállt az idő ***** válasza:
Volt olyan, amikor azt mondtam volna, hogy találtam kettő normális embert is. A szám 1-re csökkent, szóval a válaszom igen. :)
2014. máj. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
véletlenül biztos meg lehet, de aki normális, eleve nem direkt a gyakorin akar ismerkedni.
2014. máj. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Vannak, de azok sosem írnak privátot, csak válaszokat a kérdésekre.
2014. máj. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Egy Csillagok Háborúja hasonlattal élve, ez a hely olyan, mint Mos Eisley: Az egész galaxis leghitványabb söpredékének gyűjtőhelye. Mindazonáltal néha-néha belefutni néhány egész értelmes gondolkodású egyénbe is, minden második szökőévben, amikor a bolygók állása is kedvező és épp a teknősbékák párzási időszaka van. Máskor nem. ;)


Remélem kielégítő válasz volt.

2014. máj. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nekem meg eggyel se sikerult :D
2014. máj. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
itt kizárólag csak normális emberek vannak, a regisztráció előtt komoly alkalmassági vizsgát kell tenni, hisz nem tájékoztathatjuk félre az ifjuságot
2014. máj. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!