Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ezért haragudnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ezért haragudnátok?

Figyelt kérdés
Ha pl mennétek az utcán a járdán és ahogy mentek,elhaladtok két-három srác előtt és amikor elhaladtatok a srácok mondanák egymásnak,hogy"de szép p...na ment itt,ti meg ezt meghallanátok haragudnátok? Azért kérdezem,mert tegnap láttam egy ilyet,de a csaj semmit nem Szólt a pasiknak még hátra sem nézett,lehet amúgy ő nem hallotta. De ti haragudnátok érte?

2014. máj. 1. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
2014. máj. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem. Akinek az inteligenciaja ilyen alacsonyan van azzal kar is foglalkozni
2014. máj. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

A fiúk azt hiszik, hogy ilyenkor, hogy menők, vagy nem tudom...de egy lány ha hall ilyet rögtön szánalmasnak találja őket...nem tudom a pasik mire számítanak?! hogy a csaj visszamegy és a nyakukba ugrik?

tényleg nem értem ezeket, mi értelme?!

nagyon sokan leszólítottak már az utcán, azért nem nézek hátra, mert nehogy már én egy olyan szánalmas alakkal kicsit is foglalkozzak! Nem vagyok kutya, hogy ha fütyülnek visszafordulok...majd ha a tiszteletét mutatja meg ilyen módón talán emberszámba veszem. Nem haragszom, csak szánalmasnak tartom..

2014. máj. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hallottam már ettől cifrábbat is amikor elhaladtam egy "érett" férfitársaság előtt, de hidegen hagyott. Nem foglalkozok ilyen éretlen, alacsony IQ-jú pasikkal, akikre pontosan igaz: amelyik kutya ugat......:)
2014. máj. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azért nem szólt vissza, mert három az egy ellen nem szerencsés felállás. Ráadásul "megszokott" dolog, így sokkal ésszerűbb, ha az ember figyelmen kívül hagyja az ilyen -alapjából véve provokatív- kijelentéseket. Senki nem akarja, hogy utána forduljanak és kövessék. Vagy beszólogassanak neki. Vagy rosszabb esetben... más dolog is történjen.


Egyébiránt pedig ez nem szexi, nem cuki, nem vicces, nem flörtölés, nem menő. Orbitálisan nagy tahóság. Irgalmatlanul gusztustalan.

A kérdésedre válaszolva lenne az a pont, ahol nekik mennék. Engem nagyon zavar az ilyen.

2014. máj. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ennél "durvábbakat" is mondtak már nekem, és általában minden lánynak szoktak. Olyan is volt hogy álltam a villamosmegállóban és belehajoltak a képembe (pár centire) hogy de szép vagy meg hasonlók. Ha pl barátnővel/barátnőkkel megyek valahova akkor nincs olyan hogy legalább egy valaki ne tenne megjegyzést. Igazából az ilyenekkel nem foglalkozok, nem vagyok vevő az ilyenekre. Haragudni nem fogok, de tetszeni sem fog, max röhögök rajta.
2014. máj. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is mondogatnak néha ilyet, én se tudom hogy ezt minek szánják, gondolom menőnek hiszik magukat tőle vagy a saját férfiasságukat próbálják bizonygatni. Szerintem annyira szánalmas, hogy nem fecsérlem rájuk az időmet aki ennyire pritív nem értené amit mondok neki ( meg se érdemli, hogy foglalkozzk vele).
2014. máj. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szerintem is a bunkóságukat fejezik ki vele.

én biztos nem szólnék be egy lánynak sem. Sőt. Azt szeretném,hogy a lányoknak jöjjek be,mert nagyon kellene már egy csaj. Szal én nem lennék ennyire bunkó.

2014. máj. 1. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!