Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Nagyon haragudnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nagyon haragudnátok, ha a pasitokról kiderülne hogy aszexuális?

Figyelt kérdés
2011. jún. 9. 17:01
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
54%
Én megérteném. Csak szakítanék vele.
2011. jún. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
74%
Azért szerintem ha randira mész hamar hívd fel erre a figyelmet a lánynál :) Mindkettőtöknek időt spóroltok!
2011. jún. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Nem akarom hogy már az elején kidobjon.
2011. jún. 9. 17:06
 4/25 anonim ***** válasza:
61%

de ez hogy lehet? mióta van és hány éves vagy?

szerintem tipikusan aszexuális csajokat kéne keresned

egy nem aszexuálissal lehetetlen lenne kapcsolatot kiépítened

bocsi

2011. jún. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Jó és én honnan tudjam, hogy melyik az a 0,01% lány, aki szintén aszexuális? Esélytelen, főleg úgy hogy még vonzalom is legyen. Simán próbálkozok, aztán megpróbálom minél tovább húzni, aztán hátha az egyik annyira fog szeretni hogy nem tesz ki emiatt.
2011. jún. 9. 17:09
 6/25 anonim ***** válasza:
64%

pedig sajnos nem hinném hogy ezt elviselné

ha annyira is szeretne szüksége van a szexre, vagy max engedélyezed hogy szeretőt tartson

2011. jún. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
volt már barátnőd? hány éves vagy?
2011. jún. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
38%
Te álomvilágban élsz ember... Lehet vannak prűd lányok, de akkor is igénylik a szexet. Nem tudom mennyivel jobb neked, hogy megkedvelsz valakit aki aztán emiatt kidob, mikor már szereted. Mert ki fognak. Nincs mese.
2011. jún. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

24 vagyok, nem volt még barátnőm. Sose szexeltem, sose maszturbáltam. Annyira nem érdekel ez az egész.


Viszont szerelmet érzek, tehát szükségem van egy lányra, akit szerethetek.


Egyébként fel szokott állni, tehát működőképes. Ha megkér akkor lehet hajlandó lennék mondjuk heti 2-szer közösülni. Ennyit megtehetek érte, ha nagyon szeretem.

2011. jún. 9. 17:14
 10/25 anonim ***** válasza:
50%

Hivatásnak a pap szerepet ajánlóm.

20N

2011. jún. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!