Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek meddig nem fog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meddig nem fog velem beszélgetni? Lányok ti meddig haragudnátok?

Figyelt kérdés

Msnezek egy lánnyal és múltkor bunkó voltam vele, mert úgy érzem hogy nem akar találkozni,mert soha nem ér rá.Erre berágott mert állítása szerint nagyon is akar velem találkozni csak most annyi a dolga hogy a pasizás a háttérbe szorul.Ugyebár én ezt nem értettem meg és kicsit bunkóztam.Tegnap mikor ráírtam fél óráig nem is válaszolt de aztán elmondta ezt amit az előbb írtam...

Aztán kérdeztem hogy most hagyjam vagy akar-e dumálni.Azt mondta h hagyjam.Szerintetek mikor fog megbocsátani?

Amúgy írtam neki hogy sajnálom...


2010. aug. 2. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem holnap
2010. aug. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
pasz. de tényleg megérthetted volna h vkinek tényleg van más dolga is ami fontosabb mitn a pasizás. meg még am is ismerkedtek. szerintem írd le neki h te ezt ténbyleg nagyon akarod, és h ne haragudjon rád, csak indulatból beszéltél.
2010. aug. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De miért kellett vele bunkózni? Ha nem akar talizni, akkor sorra mondja le, akármikor kérsz tőle randit. Majd el fog menni és taliztok, nyugi. Én ráírnék már most:) Lehet jól esne neki:)
2010. aug. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérj tőle bocsánatot,főleg azért,hogy állandóan zargattad a hülyeségeiddel.Nyílván nincs rád ideje,és ha annyira érdekelnéd a fontos dolgait maga mögött hagyta volna és akár egy félórára is,de találkozott volna veled!
2010. aug. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem tom kicsit meguntam már hogy soha nem ér rá...
2010. aug. 2. 19:29
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de én ezek után már nem beszélnék Veled.

Én is megmondtam a jelenlegi barátomnak már a legelején, hogy nagyon kevés szabadidőm van, nem nagyon érek rá, 10 alkalomból 2szer mondtam igent egy találkára, mégsem volt hozzám soha egyetlen rossz szava, megértette és összejöttünk, és azóta is -2,5 éve- együtt vagyunk.

Attól függ, milyen típusú lányról van szó. Én semmiképp nem kezdeményeznék kapcsolatot olyan fiúval, aki nem tudja megérteni már ennyire az elején sem, hogy nálam ez van, mert akkor mi lesz később...

Szóval szerintem hagyd a csajt, inkább keress olyat, akinek van Rád ideje, vagy legközelebb ne legyél bunkó...

19/L

2010. aug. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne nagyon kérdezd h mikor taliztok mert az kiábrándító. Ha Veled akar lenni úgyis hívni fog amint ráér
2010. aug. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!