Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van kevés az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van kevés az ilyen lányokból? Szerintetek is közel tökéletes ez az alak?

Figyelt kérdés

[link]


Elég kevés ilyen jótestű lány van,a a pasik közt arányaiban sokkal több a kidolgozott testű..ti nem akartok ilyen alakot lányok? Miért jó sokaknak ha idióta diétákkal csontra fogyasztják magukat? Miért jobb nekik mint egy ilyen nőiesen izmos,feszes test?


2014. máj. 1. 20:07
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
Te hogy nézel ki?
2014. máj. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
Ez egy tuti csaj. 10/10 testre.
2014. máj. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez a fenék már túlzás... amúgy jó lenne, de a popi lehetne kicsit kisebb :D
2014. máj. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nyomorult pózokat. Bár a csaj tényleg nem rossz.
2014. máj. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
jóféle. de nem a külső a minden
2014. máj. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
96%
ilyen ló fejjel én is a "gyúrásba" menekülnék legalább az alakom legyen jó
2014. máj. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:

Nem kell azért máglyára lökni mert egyszer pózolva lefényképezte magát..van mire büszkének lennie.


1

Én jól nézek ki,keményen meg is dolgoztam érte,de nem értem ez hogy jön ide.

2014. máj. 1. 20:13
 8/38 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen csaj nálam már ott bukik el, hogy ilyen képeket tesz fel magáról. És az ilyen belső tulajdonság nem tetszik, az én barátnőm lehet sosem lesz ilyen, talán külsőre sem, de senki nem fogja így látni.
2014. máj. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:

"Ilyen lófejjel.."

Enyhén süt az irigység ebből a kommentből,de ne legyen igazam.


Szerintem az rca is nagyon csinos,nem értem miért lenne ló feje.

2014. máj. 1. 20:14
 10/38 anonim ***** válasza:
100%

Közel tökéletesnek nem nevezném. De tény, hogy ha kiegyenesedne jobban hozzá tudnék szólni...

Nekem már ez is túl sok, pedig annyira nem látszik ez sok izomnak ( másokhoz képest ), de valamiért még is.

Kinek mi. :)

2014. máj. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!