Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van kevés az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van kevés az ilyen lányokból? Szerintetek is közel tökéletes ez az alak?

Figyelt kérdés

[link]


Elég kevés ilyen jótestű lány van,a a pasik közt arányaiban sokkal több a kidolgozott testű..ti nem akartok ilyen alakot lányok? Miért jó sokaknak ha idióta diétákkal csontra fogyasztják magukat? Miért jobb nekik mint egy ilyen nőiesen izmos,feszes test?


2014. máj. 1. 20:07
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:

Rákerestem, összekevertem valakivel. Beyoncé-é valóban nem nagy, Jen Selter viszont érdekes.


A sztárdiéták annyira nem játszanak közre a karcsúságideál elsajátításában, annak az oka sokkal inkább a gyerekkorhoz köthető és az első pasihoz.

2014. máj. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:
Jen Selter elég gáz már(18)..teljesen gizda,hatalmas fenékkel. Ami vélhetőleg szilikon..
2014. máj. 1. 20:24
 23/38 anonim ***** válasza:
14/17 ( gondolom ugyan az ): Mindenkinek más a már nagy, és más a szép. :) Ééés szerintem még a " van mit fogni " dolgon se értik sokszor ugyan azt az emberek. Ez is változhat egyénenként. Én pl. nem merem ezt a kifejezést használni, mert szerintem tuti nem arra gondolnak, amire én. :D
2014. máj. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
Linkeld már normálisan azt a képet, mert nekem nem hozza be valamiért.
2014. máj. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
nekem is kb akkora a fenekem mint amit másodjára linkeltél és nem tehetek róla ilyen a genetikám és az a legdúrvább h közben "izmos" is vagyok de a fenekem nem lett izmosabb akármit csináltam nem tudok ellene mit tenni én azt vettem észre h tetszik a fenekem a fiúknak
2014. máj. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:

15-s vagyok

17, Kim Kardashian-ra gondoltál szerintem :D

Beyonce-nek szerintem arányos alkata van, picit nagyobb fennékkel és csodaszép amúgy is :D


az a Jen Stelter vvagy kicsoda meg menjen a picsuliba, szúr a válla a képeken, a feneke meg akkora, mint oroszország

2014. máj. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem tökéletes, hanem kisportolt. Nekem a kettő nem ugyanaz, igaz nem is érintett meg az edzőtermek varázsa.


#15 - jól beszélsz, szeretlek. :D

2014. máj. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

14/17 vagyok, ugyanaz. Az én ismerőseim körében a "van mit fogni" a husisabbat jelenti, én meg azt nem szeretem. Aki huszonpárévesen "van mit fogni", az 40 fölött valószínűleg bálna lesz. :D


22: azt hiszem, még az indexen is fent volt a csaj egyszer. Állítólag nem szilikon. Állítólag. Ettől még taszító nekem, olyan, mintha az a segg önálló életet élne.

2014. máj. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez valami borzadály... olyan mint egy izmos, kigyúrt kis törpe. A hasa ok, de sokkal szebb lehetne az alakja hogyha magasabb lenne. Így nagyon ocsmány. Ráadásul a pózolás sem az erőssége, meg a feje sem az a húú de nagy szám.
2014. máj. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
28: Hja... de nem mindegy, hogy kinek mennyire husis jön be. :) Pl. van aki a körte alakot érti annak... nekem meg az már sok. :)
2014. máj. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!