Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van kevés az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van kevés az ilyen lányokból? Szerintetek is közel tökéletes ez az alak?

Figyelt kérdés

[link]


Elég kevés ilyen jótestű lány van,a a pasik közt arányaiban sokkal több a kidolgozott testű..ti nem akartok ilyen alakot lányok? Miért jó sokaknak ha idióta diétákkal csontra fogyasztják magukat? Miért jobb nekik mint egy ilyen nőiesen izmos,feszes test?


2014. máj. 1. 20:07
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
Valóban nem csúnya az arca. A soványság pedig sok mindenre visszavezethető, de ezt hadd ne fejtsem ki itt :D
2014. máj. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:

Csinos, de nekem nem ez az esetem.

jobban kedvelem a kicsit húsosabb, nőiesebb formát, ahol azért még nőre emlékeztet az illető, nem pedig egy kifeszített macskára.

Legyen kerekebb, amibe jó megkapaszkodni az ágyban.

2014. máj. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
Csak azért mert valaki nem diétázik még nem lesz rögtön ilyen teste, nem gondolod? Mindenkinek más genetikai adottságai vannak, és van akinek ez nem áll jól. Ilyen egyszerű. Különben meg ha lehetne sem akarnék ilyen testet, nem tetszik deréktől lefelé, ettől még nem hinném, hogy bármelyik más testforma ronda vagy egészségtelen lenne.
2014. máj. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
64%
ez a "legyen mit fogni" dolog szerintem elég gáz. A fitt lányok többet mozognak és jobbak az ágyban... tapasztalat :D
2014. máj. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%

ezzel az a baj tudod, hogy látszik, hogy alapból nem ekkora feneke van a testéhez képest. az edzései felét a fenekére vesztegeti el, ahelyett, hogy pl megtanulna normálisan pózolni. persze, én is olyan testet akarok, mint beyonce-nak van, nem erről van szó. csak ez akkora menő dolog mostanság, hogy nagy feneke legyen a lánynak, mint régen a nagy dekoltázs. és abból is volt/van ízléses és ízléstelen is. a lány a linken nagyon határon van nálam, viszont király, hogy ennyi kitartása van. nekem sose lesz ilyen lapos hasam pl. :D


20/L

2014. máj. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:

Nem,nem lesz ilyen alakja nyilván.

De nem értem miért hódítanak hatalmas tért az idióta "sztárdiéták" a rendes étkezés és sport helyett.(főleg hogy közük nincs a sztárokhoz)

2014. máj. 1. 20:20
 17/38 anonim ***** válasza:
15: kérlek, ne akarj Beyoncé-kinézetet... neki is nagy a segge, nem szép az :D
2014. máj. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:

Nem túlzás a feneke.

Az övé már az:

[link]

2014. máj. 1. 20:21
 19/38 anonim ***** válasza:
hát nem azért de azok a combok nagyoka testéhez képest és már az gáz hogy így fotózgatja magát szerintem az arcával nincs gond de nekem nem jön be és egyáltalán nincs tökéletes teste közeltökéletesnek sem nevezném túl sokat hiszel magadról....és nem vagyok egyáltalán irigy mert nekem jobb alakom van(szerintem) én sem nevezem magam tökéletesnek...de jó úton haladsz a szép test felé
2014. máj. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:

18

Nekem ő jobban bejön.


12-es voltam.

2014. máj. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!