Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Albérletben egyedül élők, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Albérletben egyedül élők, mit csináltok, amikor nincs semmi?

Figyelt kérdés
Albérletben egyedül élők, mit csináltok, amikor nincs semmi? Mert azért néha unalmas. De nem lehet mindig bulizni, el lenni...
2014. máj. 2. 22:47
 1/8 anonim ***** válasza:
jaj te kis ártatlan hát mire van a kezed?x)
2014. máj. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Mr. Truth ***** válasza:
Én ellennék... Áthivnék pár havert hoznak sört rendelunk pizzát és filmezunk...
2014. máj. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
van aki fantáziával születik, van aki anélkül.
2014. máj. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Semmit.
2014. máj. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ó nekem nincs bajom, de mondjuk egy lány nem fog FPS-ezni...
2014. máj. 2. 23:01
 6/8 Költőnő? ***** válasza:

Dehogynem.

Nincs is jobb mint cod-ban vagy moh-ban nácikat irtani v plants vs zombies-ban védeni a zagyam a megevéstől.

2014. máj. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor gyakorit olvasok. De tény, hogy vannak igazán unalmas percek.
2014. máj. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nyomass egy kis Tyrian 2000-t, ezerszer jobb játék mint a Call of Vérpistike meg a többi ilyen modern agyonscriptelt szar fos selejt, és nagyon hosszú időre le tudja kötni az embert.

Én pl. több mint 1 éve nyomatom már, és még mindig sikerül új dolgokat találnom benne :)

2014. máj. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!