Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti valaszolnatok erre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti valaszolnatok erre a levelre, ha?

Figyelt kérdés

Neten ismerkedek egy sraccal, minden jo volt idaig, nagyon egy hullamhosszon vagyunk, neha voltak kisebb vitaink, de kozosen megoldottuk oket. Ma volt egy nagyobb, amit ugy zart le, hogy "ne irj nekem tobbet." En ezt nem akarom, kezdek beleszeretni. Kerdeztem is, hogy most ez mi, meg hogy ne csinalja mar ezt, latta, de nem valaszolt. Mar nincs fent, valoszinuleg elment aludni, ilyenkor szokott. Azon gondolkodtam, holnap ezt kuldom neki:


Gondolkodtam, es tudom, hogy mit rontok el mindig. Egyszeruen nem tudom, hol a hatar a vicceles es a komoly dolgok kozott, erted? Nem mindig tudom eldonteni, hogy az adott dolgot viccbol vagy komolyan irod, ezert azt sem tudom, hogy a valaszomat viccnek vagy komolyan fogod fel, es mar latom, hogy ebbol volt idaig mindig problema. Pl amit este irtam, azt sem komolyan irtam, csak akkor esett le, hogy mi van, mikor irtad, hogy ne irjak neked tobbet. Nyilvan idovel ezt ki lehetne kuszobolni, mar igy is egyre kevesebbszer ereztem azt, hogy nem tudom, hogy erted az adott dolgot, komolyan vagy nem. Egesz ejszaka ezen gondolkodtam, meg azon, hogy ez igy nem jo. En tenyleg nagyon szerettem veled mindig beszelni, es elveztem, orultem, hogy barhol barmikor tudtam is, altalaban barmirol. Teljesen napi rutinna valt ez az egesz. Es arra jottem ra, hogy nekem ez rohadtul hianyozna. Valamiert sokkal rosszabb lenne, mint az a kis ido, amikor nem beszeltunk. Tok ures meg egyhangu lenne egy atlagos hetkoznapi nap eneklul, attol meg megorulok. Oszinten nagyon orulok, hogy megismerkedtunk azon a gagyi oldalon. Lehet, hogy most ezzel az egesszel tokre leegetem, lejaratom magam, lehet, hogy kirohogsz, fogalmam sincs, de azt meg tudom, hogy vesziteni nem fogok semmit, ezert merem leirni ezeket, hatha... Nem tudom, es elkepzelni sem tudom, hogy beloled mit valtottak ki ezek az osszeszolalkozasok, farasztanak, felbasznak vagy nem tudom, de nagyon sajnalom, nem akartam, es nem tudatos volt. Tenyleg most, visszaolvasva nehany dolgot jottem ra, hogy mivel rontom el mindig. Ne haragudj. Nem akarok nem beszelni veled, es meg engem is meglep, hogy milyen rosszul erzem magam most ez miatt. Lehet, hogy nem valaszolsz, tisztaban vagyok vele, hogy sok esely van ra, nyilvan nagyon nem orulnek neki, de le akartam irni mindenkepp ezeket, es elsosorban nem azert, hogy meggyozzelek, hanem mert nem tudtam volna lerendezni ezt egy okeval, meg azt akartam, hogy innen is lasd az egeszet, es tudd a dolgokat, amiket idaig nem mondtam...


Ha ti kapnatok ezt, legalabb valaszolnatok? Adnatok egy ujabb eselyt a masiknak?


2014. máj. 2. 23:21
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

"Nem mindig tudom eldonteni, hogy az adott dolgot viccbol vagy komolyan irod"


Ez nem a te sarad. A srác a gyökér, hogy kétségek közt hagyd téged. Ennyi elég is volt, köszöntem.

2014. máj. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

Nem. Ezt el se olvasnám. Max annyit látnál, hogy: "Látta: 10:25"


Ezt elrontottad. Tanulj belőle és lépj tovább.

2014. máj. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
ne küldd el neki, meg fogod bánni.
2014. máj. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

Wall of text. Legalább ékezetekkel, meg tagolva vagy valami.


"Nyilvan idovel ezt ki lehetne kuszobolni, mar igy is egyre kevesebbszer ereztem azt, hogy nem tudom, hogy erted az adott dolgot, komolyan vagy nem." <--- Így hogy vagytok egy hullámhosszon?


Egy húron pendülni olyan, mint ezt zsigerből érezni, félszavakból, akárhol-akárhogy.

2014. máj. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
De nem tudom annyiban hagyni csak igy, semmivel. Muszaj valamit irnom neki. Akkor mit irjak? Egyebkent kulfpldon elek, ezert nincs ekezet, de o is, neki sincs, szoval ez nem problema.
2014. máj. 2. 23:27
 6/29 anonim ***** válasza:

szia, nem bírtam végigolvasni, de azt látom, hogy végig mentegetőzöl, bocsánatot kérsz, magadat hibáztatod.

ha valaha is akarsz valamit egy férfitól, akkor ne csináld ezt soha. olyanért ne kérj bocsánatot, amit nem követtél el.

a fiú hagy téged szenvedni, stb. megsértődik, kegyetlen.

itt a szerepek már el vannak döntve, te vagy a szenvedő fél, ő az agresszor. ebből jó kapcsolat nem lenne, csak illúzió lenne, aztán évek múlva rájössz, hogy nem érte meg.

legyen benned tartás. becsüld magad!

2014. máj. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Nagyon hosszú és sok a rizsa. Ha írsz, vmi tömör és frappáns legyen, ne egy kisregény, mert ezt tényleg még elolvasni sem fogja.

Bár ha vki azt írja, h ne írj neki többet, az sajnos már nagyon komolynak hangzik.

2014. máj. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 Költőnő? ***** válasza:

Nem tudom megítélni h esetleg te valójában mennyire vetetted el a sulykot, de itt konkrétan kutyába mentél le. Ne tedd.

Szép dolog ha tud az ember bocsánatot kérni amikor kell, de ez túlzás.

2014. máj. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 Költőnő? ***** válasza:
Ps.: ha nekem nem tetszik ha/ahogy a másik viccelődik, akkor szóvá teszem, minimum legalább egyszer a beszélgetés folyamán, nem pedig behisztizek ovimód.
2014. máj. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Azt tenyleg nem tudnam megtenni, hogy ennyiben hagyom, ismerem magam, meg honapok mulva is azon agyalnek, hogy mi lett volna, ha :-(
2014. máj. 2. 23:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!