Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretett már belétek egyetemi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretett már belétek egyetemi, főiskolai csoporttárs?

Figyelt kérdés
Mibből jöttél rá? Milyen jelei voltak?
2014. máj. 3. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen. Vagyis azt nem tudom, hogy tényleges szerelem volt-e, szerintem inkább vonzalom. Ha eleinte nem is gyanakodtam, később nagyon egyértelmű volt, és utólag sok mindent megértettem abból, amit csinált. Rájöttem, hogy már gólyatáborban kinézett magának, mert már odafelé a buszon nagyon nézett. Gólyatáborban is gyakran odajött hozzám, akkor azt hittem azért, mert mindketten kicsit visszahúzódóbbak vagyunk. Az első egyetemi hónap után jöttem rá, hogy tetszem neki, mert nekem mindig külön köszönt, lelkes volt mikor meglátott, egyszerűen lerítt róla, annyira, hogy rövid időn belül mások is észrevették.

De ezek nem szándékos jelzések voltak. Később aztán odafigyelt minden szavamra, és alkalmas pillanatban egy kérdéssel vagy megjegyzéssel jelezte, hogy ő nagyon is odafigyel rám, ha ő gondoskodott a zenéről igyekezett a kedvenc zenéimet választani. Azután a dolog kezdett nagyon direkt lenni: "véletlenül" többször is hozzáért a lábamhoz, előfordult, hogy beszólt csak azért, hogy "engesztelésként" megsimogasson, mozifilmeket sorolgatott, amiket szívesen megnézne "valakivel", ezután nem sokkal randira hívott.

2014. máj. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mennyi idő telt el, míg végre randira mert hívni?
2014. máj. 4. 16:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Július elején hívott el. A gólyatábor előző év augusztusában volt.
2014. máj. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ő sem siette el.
2014. jún. 30. 05:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!