Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem lenne rossz ízlésem? 18/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem lenne rossz ízlésem? 18/L

Figyelt kérdés
Szinte az összes korombeli lány bukik ezekre a "páva szerű" fiúkra.(égnek álló ecset szerű haj,legmárkásabb cuccok,és emellé még egy jó nagy adag beképzeltség)Számomra úgy néznek ki mint egy csaj...Akiket meg én tartok jó pasinak azokat meg leszólják a barátnőim..(normálisan rövid haj,kicsit izmos test,férfias de borotvált arc,normális ruha)
2014. máj. 3. 15:36
 1/10 anonim ***** válasza:

ezaazzzzz

normális vagy

köszönöm

2014. máj. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
sok olyan van mint te nincs baj a te izlésedel :D
2014. máj. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Rossz ízlésed nincs, de légy szíves ne adj már a buta barátnőid véleményére! Légy továbbra is büszke magadra! :)
2014. máj. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Üdvözöllek a megmaradt ép elméjűek szerény táborában! :)
2014. máj. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 WheneverYouWant ***** válasza:
Ne befolyásoljon az hogy mit mondanak a barátnőid.. Neked az tetszik és kész...
2014. máj. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Ahol megállt az idő ***** válasza:
Én veled vagyok, tartsunk össze. :)
2014. máj. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mikor randizunk? :D
2014. máj. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Végre, vannak még normális lányok... ja nem, csak egy :D meg édesanyám.
2014. máj. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Semmi gond nincs az ízléseddel de nem értem, hogy miért foglalkozol azzal, mások mit mondanak arról, aki neked tetszik. Az a lényeg, hogy neked tetszen, nem az, hogy a barátnőidnek. Azok keressen maguknak olyan pasit, aki nekik megfelel.

Azért jó látni, hogy van aki a normális férfiakat részesíti előnyben, nem ezeket a meztelen csiga szerű valamiket. :D

26/F

2014. máj. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hozzám jössz feleségül?

23/F

2014. máj. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!