Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Nem tetszett se a Naruto, se...

Nem tetszett se a Naruto, se a Bleach, se a Fairy Tail. Rossz az ízlésem?

Figyelt kérdés
Nagy anime fan vagyok és ezeket istenítették, de egyik se jött be, nézni alig bírtam, de mindnél azért elszenvedtem magam 50ig.

2013. jún. 16. 08:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/147 anonim ***** válasza:
2%

Mert ilyen ócska tömegshounenek , amik történet terén elég nullák . Naruto egy ideig tűrhető volt , kb a shippuuden 140.ig , ott nekem emoking miatt elment a kedkvem az egésztől , eddig is látszott hogy a dragonball ócska koppintása .. de az bevert .

Bleach , ez még annyira sem méló mint a naruto , üres , unalmas , klisés szar. Ugyan azt a történetet ismételgeti .. fillerek között .

Fairy Tail , volt egy hangulata .. az biztos .. ettől függetlenül története szar , sablonos . Az összes arcot régebbi shounenekből vették ki . Sőt még a képességek is ..


Ha nagyon próbálkozni akarsz valamivel : Hunter x Hunter (2011) , szembeköpi a shounen sablonokat , 30.rész után baromi jó történet ívek jönnek és egy shounen fight amiben a tgörténet áll középpontban és van benne két iszonyat epic karakter (Killua és Hisoka).


A Másik a One Piece , sablonos , de legalább egyedin az , fillerek nélkül . Ez a ma is futó leghosszabb shounen fight , lassan 600.részéhez ér .

2013. jún. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/147 Nirata ***** válasza:
75%

A Fullmetal Alchemist testvériséggel próbálkozz


(:

2013. jún. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/147 Nirata ***** válasza:
70%

Vagy a Trigun-al


(:

2013. jún. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/147 anonim ***** válasza:
34%

sword art online


am én imádom a narutot, de minden ember más, pl én az ilyen horror-vámpír animéket nem bírom

2013. jún. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/147 anonim válasza:
93%

Shiki, Another, Dusk Maiden of Amnesia, Ghost Hunt, Amnesia

Én ezeket ajánlom !

2013. jún. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/147 anonim ***** válasza:
29%
Sword art szart max mazohistáknak , az még a narutonál is lejjebb adja ..
2013. jún. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/147 Nirata ***** válasza:
36%

Utolsó válaszoló:ízlések és pofonok


Nem hinném, hogy neked is jól esne ha valaki nyilvánosan cikizné a hunter x hunter-t

2013. jún. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/147 A kérdező kommentje:
A sao az borzalom, kistesómmal néztem, de szenvedés volt, neki viszont tetszett. Egyébként 10 éves.
2013. jún. 16. 13:37
 9/147 A kérdező kommentje:
A hxh meg legalább mutatott valami újat, a naruto, bleach, fairy tail hármassal ellentétben, bár nekem az sem tartozik a kedvenceim közé. Lehet nem nekem való a shounen fight műfaj?? Bár claymore FTW, bár a besorolás ellenére azt én inkább seinennek tartom.
2013. jún. 16. 13:38
 10/147 anonim ***** válasza:
0%

Nirata: azt se tom mi az a hunter x hunter de nem is érdekel, am meg bocsi de mindenki azt néz amit akar és .

felőlem te nézheted akár az eperkét is 24h nonstop-ban az se érdekelne, az isten nyila váljon belém egy nagydarab sz@rt ha befolyásolhat bárki h. mit nézzek

2013. jún. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!